•  

  Andrzej Duda ze swoim przyjacielem skazanym za podwójne morderstwo.

  W 2001 roku Arkadiusz K bestialsko zakatował własną żonę i dwuletniego syna. Został ułaskawiony przez prezydenta i otrzymał posadę dyrektora oddziału IPN w Kaliszu.
  #4konserwy #neuropa #aszkiera #polityka

  źródło: x3.wykop.pl

 •  

  Oto jak bolszewicka reżimowa telewizja komitetu centralnego partii dowodzącej państwem przedstawia dramatyczną sytuację w służbie zdrowia, która mija w ostatnich dniach pod znakiem trwającej już dziewięć dni głodówki lekarzy.

  Młodzi lekarze zarabiają tragiczne pieniądze, są przepracowani (mnożą się tragiczne finały takich procederów), a często jedynie względy rodziny i przywiązania do kraju wstrzymują niektórych z nich od wykurwienia z tego niewdzięcznego państwa plującego w twarz ludziom wykonującym jeden, z najważniejszych zawodów użyteczności publicznej. A na tę pogardę pod znakiem przede wszystkim tragicznych pensji godzi się coraz mniej absolwentów kierunków medycznych.

  Zdesperowani tragiczną sytuacją w sektorze zdrowia lekarze zostali postawieni pod ścianą. Rozpoczęli protest, aby natłuc rządzącej hołocie, że problemy maja nie tylko ich pupilki np. z górnictwa, ale także inne grupy. ~2300 dla lekarza, chujowo, prawda?

  ROSZCZENIOWI LEKARZE DOMAGAJO SIE 90000 TYSIECY! A reżimowy bolszewicki funkcjonariusz dodał, że ODRZUCILI PROPOZYCJE MINISTRA! I teraz zakompleksione robale z brzuchami przed telewizorami poczują zawiść i zazdrość do tych konowałów, jak oni śmią tyle chcieć!

  Rzygać się chce. PRL bis.

  #bekazprawakow #bekazpisu #wiadomosci #neuropa #4konserwy.ru #boldupy #gorzkiezale #tysiacurojenniezaleznychmediow #polityka
  pokaż całość

  źródło: x3.wykop.pl

 •  

  Najbardziej lajkowany komentarz pod postem Korwina o tym, że państwo powinno wycofać się z gospodarki:

  Głupoty mówisz Janusz! I wygląda że masz za grosz pojęcia o gospodarce i w dupie masz polskich robotników i konsumentów! państwo musi mieć swoje spółki w każdej dziedzinie gospodarki! To jest jedyna szansa na ochronę obywateli przed zapędami monopolistycznymi. Dzieki temu ze państwo ma swoje przedsiębiorstwa może skutecznie walczyć ze zmową cenowa i skutecznie obniżać ceny produktów. Chroni obywateli przed zapędami kapitalistycznych konsorcjów które wykupują cale sektory gospodarcze po to by mieć monopol. Janusz pomyśl czasem za nim zaczniesz wygłaszać swoje kontrowersje.

  Niezłych wolnorynkowców sobie Korwin wychował.
  #neuropa #korwin #4konserwy
  pokaż całość

...to tylko najnowsze aktywności użytkownika offway

Zobacz wszystkie dodane znaleziska, komentarze i wpisy korzystając z menu powyżej.