Reklama

Nasz serwis skupia bardzo aktywną i opiniotwórczą społeczność ludzi związanych z Internetem, zainteresowanych nowymi trendami i wydarzeniami na świecie. Odwiedzają nas liderzy opinii oraz główni przedstawiciele polskiej blogosfery. Wykopowicze wyławiają internetowe perełki, a ich aktywność często skutkuje wynajdywaniem gorących tematów dla polskich mediów.

To sprawia, że Wykop jest ważnym punktem w każdym mediaplanie!

Wykop w liczbach

  • Ponad 87 mln odsłon miesięcznie (wg Google Analytics, styczeń 2015)
  • 5,7 mln unikalnych użytkowników miesięcznie (wg Google Analytics, styczeń 2015)
  • ponad 400 tys. zarejestrowanych użytkowników
  • około 1000 dodawanych linków dziennie
  • jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych w Polsce (wg Megapanel PBI/Gemius)

Nasza oferta

Nasze propozycje można podzielić na dwie zasadnicze kategorie: kreacje kampanii produktowych oraz formę utworzoną specjalnie dla serwisów newsowych.

Serwisy newsowe

Wpadliśmy na genialny pomysł, który nazywamy „wykop poleca”. Wiedzieliśmy, że wiele serwisów walczy o odsłony i użytkowników. Standardowe kampanie często okazywały się zbyt drogie lub niespełniające oczekiwań. Znaleźliśmy rozwiązanie.

„Wykop poleca” to nietypowa forma reklamy dla serwisów generujących codziennie nowe treści. Koszt jednego przekierowania jest naprawdę niski i zaczyna się już od 3gr! Napisz do nas, chętnie opowiemy o możliwościach współpracy: reklama@wykop.pl.

Wykop Sponsorowany

Jest to niestandardowa i niezwykle skuteczna forma promocji. Kreacja jest nieinwazyjna: składa się z obrazka i tekstu, wyświetlana jest losowo między 3 a 4 pozycją w całym serwisie.

Poniżej przedstawiamy naszą gwiazdę - formę reklamy, która dzięki swojej ponadprzeciętnej skuteczności szturmem zdobywa coraz liczniejsze grono fanów ;)

Wykop sponsorowany

Skuteczność Wykopu Sponsorowanego zależy od wielu czynników, przede wszystkim od atrakcyjności kreacji. W ciągu tygodniowej kampanii średnia liczba przekierowań oscyluje w okolicach 7-15 tys., choć zdarzały się też kampanie rekordowe przynoszące nawet 80 tys. kliknięć.

Oczywiście oprócz kliknięć liczy się także efekt wizerunkowy, dlatego do emisji przyjmujemy nie więcej niż 5 kampanii. To sprawia, że kreacje każdego z Klientów wyświetlane są w optymalnej ilości. Podczas jednej odsłony wyświetlamy tylko jeden wykop sponsorowany.

Wykop Market

Wykop Market to usługa, w której samodzielnie, za ustaloną przez siebie kwotę, możesz dokonać zakupu reklamy. Już od 100 złotych dziennie Twoja kreacja pojawi się na głównej stronie serwisu. Sprawdź sam jakie to proste.

Kampanie produktowe

Tutaj nasze możliwości są niemal nieograniczone! W ofercie mamy standardowe kampanie displayowe jak i nietypowe rozwiązania, które pomogą w efektywny sposób wypromować Twój produkt. Uwielbiamy kreacje niestandardowe!

Napisz do nas, opowiemy o możliwościach i zaprojektujemy indywidualną kampanię specjalnie dla Twojej Firmy: reklama@wykop.pl.