Reklama - napisz do nas na reklama@wykop.pl

Wykop.pl - największy polski portal społecznościowy, skupiający aktywnych, kreujących trendy użytkowników, zainteresowanych wydarzeniami na świecie, technologią i nauką. Odwiedzają nas liderzy opinii i czołowe postaci branży internetowej. Tematy popularne na Wykopie trafiają do wszystkich polskich mediów, a sam portal jest bardzo ważnym elementem każdego mediaplanu.

Wykop w liczbach

  • Ponad 110 mln odsłon miesięcznie (wg Google Analytics, styczeń 2022)
  • 9,5 mln unikalnych użytkowników miesięcznie (wg Google Analytics, styczeń 2022)
  • ponad 800 tys. zarejestrowanych użytkowników
  • ponad 1000 dodawanych linków dziennie
  • ponad 70 tys. komentarzy i wpisów dziennie
  • jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych w Polsce (wg Megapanel PBI/Gemius)

Nasza oferta

Wykop Sponsorowany

Nasz autorski format, który omija AdBlocka, dzięki czemu dociera do grupy odbiorców nieosiągalnej w kampaniach display. Reklama emitowana jest na liście znalezisk na Stronie Głównej i Wykopalisku. Jej format jest analogiczny do postów użytkowników, co gwarantuje wysoki poziom widzialności.

Wykop sponsorowany

Kampanie produktowe

Tutaj nasze możliwości są niemal nieograniczone! Specjalizujemy się w głośnych i cieszących się uznaniem akcjach niestandardowych, w których oprócz obsługi reklamowej, oferujemy również pełne wsparcie IT.

Reklama banerowa

Reklama targetowana kontekstowo przez tagi tematyczne, zapewniająca idealnie wybraną grupę docelową komunikatu. W ofercie mamy wszystkie standardowe formaty display.

Wykop Poleca

Usługa dla portali codziennie generujących nowe treści, promująca artykuły i zapewniająca tysiące przekierowań na strony klientów. Jedyny w swoim rodzaju sposób promocji najbardziej wartościowych treści, już od kilku groszy za przekierowanie.

Wykop Market

Wykop Market to usługa dla klientów o mniejszych potrzebach zasięgowych. Zakupu reklamy możesz dokonać samodzielnie poprzez panel zamówienia. Już od 150 złotych dziennie Twoja kreacja pojawi się na głównej stronie serwisu, omijając AdBlocka. Sprawdź sam jakie to proste.