Czy powiedział, że jego źródła się mylą?


@DzikiZazu: Jego mityczne źródła to jego własna głowa. Opowiada dyrdymały, że dzwonią do niego ważni politycy i mu się spowiadają, a robi to po to, żeby siać iluzję jaki to on nie jest ważny. Teraz wyszły te jego źródła. Totalna kompromitacja, a taki był pewny swego.
  • Odpowiedz
  • 2
@bbul44: ma dojścia do środowiska PiS i Konfederacji (popierał Mateckiego na posła, dostał nagrodę od fundacji Korwina itp), więc cos tam wie. Nie za dużo, ale zawsze.

Ale fakt, dużo zmyśla. Sam powiedział kiedyś, że się mówi o anonimowych źródłach, jak chce się przemycić swoje poglądy, teorie.

@Recovery1994 dziękuję. Czekałem na jego sprostowanie. Nie było a pamiętałem z poprzedniego filmu, że jak się zmieni to powie, że jego źródła
  • Odpowiedz
Mirki obserwujące #ator, łapcie trtd... i nie zapomnijcie włączyć adBlocka ;)

Ator, 102 min, 4 tematy (+ długa wstawka o zarobkach lekarzy).

SPIS TREŚCI
00:00
noHuman - Mirki obserwujące #ator, łapcie trtd... i nie zapomnijcie włączyć adBlocka ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki obserwujące #ator, łapcie trtd... i nie zapomnijcie włączyć adBlocka ;)

Ator, 102 min, 4 tematy (+ długa wstawka o zarobkach lekarzy).

SPIS TREŚCI
00:00
noHuman - Mirki obserwujące #ator, łapcie trtd... i nie zapomnijcie włączyć adBlocka ...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@noHuman: Plucie na zdrajców RP i prokremlowksich pionków to zła oznaka w momencie kiedy to oni nawołują do wrzucania do getta każdego Polaka, który nie jest z korony putina? Masz Ty rozum i godność człowieka?
  • Odpowiedz
#ator

Kto już oglądał wywiad Atora z gościem, dla którego Jackowski jest „byłym mężem członka rodziny od strony mamy”? XDD

Sorry, Krzychu, komicznie to zabrzmiało, totalnie niepotrzebnie użyłeś Jackowskiego jako przynęty (nie szanuję go za grosz, no ale…).

Krzychu, jak coś, to ja kiedyś jadłem obiad w tej samej restauracji, obok której następnego dnia przechodził Duda (nie prezydent, ale nazwisko to samo). Tak mówię, gdybyś szukał gości do rozmów.
Recovery1994 - #ator

Kto już oglądał wywiad Atora z gościem, dla którego Jackowski j...

źródło: IMG_2751

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Liczbę

8,8% warto sprawdzić u źródła.


@noHuman: To prawdziwal iczba, ale i tak Ukraincy mimo wiekszych problemów z językiem mieli wieksza zdawlanosc niż Polacy, którzy studiowali poza PL i tez musieli zaliczyc taki egzamin.
  • Odpowiedz
  • 1
@noHuman: plus tam do jednego wora wrzuca się rusków z krwią na rękach, Mentzena który coś tam sibie p------i dla słupków i takiego Skrieckiego co j---ł po całości Putina, Kadyrowa i robił licytacje na szpej dla Ukrainy no ale śmiał śmieć skrytykować też tamtejszą korupcję.
  • Odpowiedz
Mirki obserwujące #ator łapcie... i nie zapomnijcie włączyć adBlocka ;)

00:00 Wstęp
00:35 Zajawka sześciu tematów
07:31 Temat 1: Ukrainka z warszawskiej Żabki chwali się "pierwszeństwem dla Ukraińców" – dyskryminacja Polaków?
36:53 Temat 2: Śmiszek (partner Biedronia) zadowolony z paktu migracyjnego
noHuman - Mirki obserwujące #ator łapcie... i nie zapomnijcie włączyć adBlocka ;)

00...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ator

00:00 Wstęp
03:49 Zajawka siedmiu tematów
10:39 Temat 1: Szczątki kilkudziesięciu płodów w ogródku byłej lekarki pod Rzeszowem
1:21:52 Temat 2: Rząd UK uznaje "podziały i nienawiść" za główny problem – zapowiedź kontroli internetu
noHuman - #ator 

00:00 Wstęp
03:49 Zajawka siedmiu tematów
10:39 Temat 1: Szczątki k...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z pod tagu #ator łapcie żeby wiedzieć kiedy skończył pier..lić i nie zapomnijcie włączyć adBlocka ;)

00:00 Wstęp
06:02 Zajawka siedmiu tematów
16:03 Temat 1: "Tajny plan USA ujawniony" – kontrolowany wyciek i "po co go ujawnili"
40:45 Temat 2: Milion zł na fundację syna Sikorskiego od grupy lobbingowej
noHuman - Mirki z pod tagu #ator łapcie żeby wiedzieć kiedy skończył pier..lić i nie ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
: Starasz się Chłopaku ale dostać się do Zespołu Wideoprezentacje to nie jest łatwo. Wszystkie miejsca raczej zajęte, no chyba że masz inicjały KW wtedy może rozpatrzy Menadżer albo Asystent i prześle do akceptacji. ;-)


@Shymoons: hehe, nie stać ich na moją pracę :P
  • Odpowiedz
#ator PROSZĘ O GŁOSOWANIE TYLKO OSÓB Z TAGU ATORA

czy NoHuman powinien kontynuuować swoją nową działalność?

  • Tak, pomaga mi znaleźć to co mnie interesuje. 52.9% (9)
  • Nie, za duży spam, za 2 tyg. bedzie 14 postów. 47.1% (8)

Oddanych głosów: 17

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

łapcie bo Krzysiowi #ator się nie chciało

00:00 Wstęp + zajawka (6 zapowiedzianych tematów)
06:32 Temat 1: Ukraina panikuje po zapowiedzi odebrania orderu Zełenskiemu
41:10 Temat 2: Polacy wracają do torrentów – i ostrzeżenie o ryzyku karnym
1:00:52 Temat 3: Kto decyduje, kto jest artystą? (kazus grafika 3D i podatki)
noHuman - łapcie bo Krzysiowi  #ator się nie chciało 
 
00:00 Wstęp + zajawka (6 zapo...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krzysiek #ator dalej nie zamieścił rozdziałów, więc Mirki łapcie #ukraina #zelenski #ator

00:00 Wstęp + zajawka 6 tematów
05:45 Temat 1: Order Orła Białego dla Zełenskiego – kapituła, strach i co zrobi Nawrocki
34:54 Temat 2: Le Parisien pisze o banderyzmie na Ukrainie
45:45 Temat 3: Zełenski omija Polskę – gospodarka i "zagrożenie ze strony Ukrainy"
noHuman - Krzysiek #ator dalej nie zamieścił rozdziałów, więc Mirki łapcie   #ukraina...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krzysiek #ator łap:

00:00 Wstęp + zajawka 4 tematów
07:40 Temat 1: Mega atak Iranu na Izrael – co się stało w nocy
26:52 Dlaczego Iran się odważył zaatakować? (odwet i „dziwny rozejm")
45:05 Dlaczego USA nie broni Izraela? (m.in. wątek „zielonej poświaty")
noHuman - Krzysiek #ator  łap: 

00:00 Wstęp + zajawka 4 tematów
07:40 Temat 1: Mega ...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ator, jak Ty mi teraz zaimponowałeś, wow. Chodzi o ten fragment, w którym prosisz widzów o pomoc w robieniu znaczników, żeby każdy oglądał wybrany fragment. No no no, super.
  • Odpowiedz
  • 1
1:07:00 twierdzi, że jak ktoś robi na 1/8 etatu, to robi jedną godzinę tygodniowo.

Etat to 40 godzin. A 1/8 to 5 godzin.
Może mu chodziło o godzinę dziennie lub nie wie ile ma etat.

A może ma "dysleksję" i przez to się myli/nie umie liczyć itp
  • Odpowiedz
@DzikiZazu: @Recovery1994 Najlepsze są jego filmy o procesie Brauna jako jedyne potrafię obejrzeć więcej jak 5 minut bez zaśnięcia, ale skoro on jako prawnik ma taką wiedzę, to nie dziwie się, że mimo 2 pełnomocników i prokuratora p-------ł 2 sprawy z Gimperem xDD
  • Odpowiedz