Witam, są jakieś ligi fantasy do których można dołączyć po za Wykopową czy od MGNK? Jakaś cisza jak na razie podczas tego mundialu, mejweni nie robią swoich lig? Może ja znaleźć nie potrafię czy coś. Podczas ostatniego euro było tego bardzo dużo z tego co pamiętam. Jak macie jakieś ligi to podzielcie się linkami :)

#fantasypremierleague #fpl #mecz #pilkanozna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszystkie rozgrywki Fantasy zakończone.

Man nadzieję że każdy biorący udział zrobił swoją życiówkę. Koniec lig fantasy to... idealny moment na zaproszenie do kolejnych rozgrywek.

Tym razem chodzi oczywiście o FANTASY WORLD CUP 2026.

Link
SpiderFYM - Wszystkie rozgrywki Fantasy zakończone.

Man nadzieję że każdy biorący ud...

źródło: 1000016718

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vinmcqueen: u mnie potężna kompromitacja fpl menedżera. Zapomniałem zagrać bench boosta i co? No oczywiście jedna z moich najlepiej punktujących ławek w tym sezonie xD A w ostatniej kolejce niektórzy moi zawodnicy albo w ogóle nie zagrają, albo pojawi się rozluźnienie...
Sentinelczyk - @vinmcqueen: u mnie potężna kompromitacja fpl menedżera. Zapomniałem z...

źródło: 1000000760

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Sentinelczyk: xD kuchwa, z jednej strony szkoda w opór takiej ławki, ale przynajmniej masz jeszcze szansę na jakieś punkty w ostatniej kolejce, u mnie BB zrobił zawrotne 5 punktów xD ale prawda jest taka, że przespałem lepsze kolejki na BB a w tej kolejce wziąłem go tylko po to żeby zwiększyć szanse na wejście do finału pucharu

niemniej i tak beka (ze mnie oczywiście xD) bo powinienem ten pojedynek już przewalić
  • Odpowiedz
@Sentinelczyk xD to za karę że posadziłeś na ławce Dalocika xD

Ja z kolei jak już zaczalem spisywać ten sezon na straty to zorientowałem się, że jakimś cudem doczłapałem do półfinału pucharu wykopowej ligi (a przynajmniej jednej z nich, bo w drugiej odpadłem na wejściu xD) więc wciąż mam o co grać
  • Odpowiedz
  • 2
Wystarczy lekki szkalunek i już ledwo minutę później Jajo Pedro wbija brameczkę. Można? Można. Niestety Jajo, jeden gol nie rekompensuje tego, jak splugawiłeś mi rank, więc nie pozostaje mi nic innego jak poszukać numeru do szamana Yaya Toure
  • Odpowiedz
#fpl #fantasypremierleague Jezu jaka ta gra jest w---------a, spędzasz czas na czytaniu tych analiz a potem
- Hill/Senesi bez clean sheeta bo Evanilson jest dziadem i przez niego nie było spalonego
- Calverta dużo ludzi odradzało i oczywiście jak gra g---o cały mecz to w doliczonym czasie dostaje karnego
- Mitoma wchodzi za kontuzjowanego Gomeza i wali bramę jak zdecydowałem się go zmienić bo po powrocie z kontuzji
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Sentinelczyk xD Truffert też widzę ładnie xD

najlepsze jest to że jakbym olał granie pod DGW to w tej chwili miałbym lepszy wynik w tej kolejce xD czekam na potężne 0:0 w meczu Chelsea - Brighton i bramę od Leeds xD tyle dobrego że na razie trafiłem z O’Reillym na Triplu, idealnie żeby Chlep go posadził na ławie z Burnley xD
  • Odpowiedz
Salah ławka xD A tylu go kupiło i dało C, tak to jest jak się bierze nazwisko i price tag ponad forme. Te jego schodzenie z boiska z uśmieszkiem po tym jak sam grał piach podsumowuje całość. FPL carter jednak not real?
A i jeszcze ekitike - tu akurat współczuje posiadaczom. #fpl #fantasypremierleague
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ScarySlender: to samo Haaland, kloc nie strzela, a ludzie dalej go trzymają, bo może jednak zacznie. Odkąd go sprzedałem, podskoczyłem w wykopowej lidze o jakieś 20 miejsc, przypadek??? Lepiej mieć Seskę, który nawet nie zawsze gra w pierwszym składzie xD
  • Odpowiedz
@Mysciak: ładny wynik, kurde zawsze jestem w plecy tych 2 zawodników, którzy robią robotę, u mnie będzie tylko 75, był potencjał na 82 ale Hill niestety na ławce, chyba muszę się pożegnać z Mbeumo bo niestety zawodzi, gra słabo, powinien wczoraj mieć bramkę ale przestrzelił z kilku metrów :/
  • Odpowiedz