Pasażerka rzeszowskiego MPK zapłaciła za bilet,
ale... i tak dostała 357 zł mandatu
https://nowiny24.pl/pasazerka-rzeszowskiego-mpk-zaplacila-za-bilet-ale-i-tak-dostala-357-zl-mandatu/ar/c4-18316175
#rzeszow
ale... i tak dostała 357 zł mandatu
https://nowiny24.pl/pasazerka-rzeszowskiego-mpk-zaplacila-za-bilet-ale-i-tak-dostala-357-zl-mandatu/ar/c4-18316175
#rzeszow
































#wroclaw #mpk
źródło: temp_file1007027085325202791
Pobierz@Rad-X: mogliby. Ale przyznaj, sam byś jebnął