Wpis z mikrobloga

Zrobiłem tak jak mi radził @benzdriver pojechałem do fabrycznego salonu znanej marki samochodów i szukam tam pojazdu dla siebie pod #leasing . Niestety tam też są #mirekhandlarz

Lecimy z moją historią.

Znalazłem jak zwykle na #otomoto #auto i dzwonie do gościa z salonu. Że auto w leasing, że potrzebuje FV VAT, że na firmę ect.

Przez telefon wszystko pięknie. Auto sprawdzone prześwietlone, nie bite, garażowane, mechanika elektryka IDEAŁ #polakplakaljaksprzedawal #igla

Tak jak radził @killerpizza pytam się o gwarancje. Oczywiście wszystko jest

Dobra przyjeżdżam. Auto rzeczywiście bardzo ładne robi wrażenie.

Pytam się o " #gwarancja " jeszcze raz. Tak jest, a dokładnie MOGĘ SOBIE dokupić. Tylko, że to jest #diesel więc gwarancja nie obejmuje, tego, tego i jeszcze tego. Patrzę się jak na idiotę na tego sprzedawcę i milczę bo nie wiedziałem co powiedzieć. A on po chwili dalej ciągnie. "A tak na prawdę, tylko to może się w silniku popsuć. Więc raczej ta gwarancja nie ma sensu". Szczena mi opadła.

Ale jeszcze się nie podałem. Ciągnę go dalej za język. Czy auto przeszło u nich "ścieżkę" (wcześniej mówił, że tak). Teraz znów przytakuje, że tak, że wszystko idealnie. A dokładnie powiedział że :"NIE ZNALEŹLI ŻADNYCH BŁĘDÓW" (Ta wypowiedź za chwilę będzie bardzo ważna).

Ciągnę dalej ten temat. Proszę o wydruk ze ścieżki. Skoro robili powinni mieć. Okazało się po konsultacjach z kolegami i sprawdzaniu papierów. Nie ma wydruku. Bo auto DOPIERO JUTRO JEDZIE NA ŚCIEŻKĘ!! Oczywiście z samego rana jako pierwsze auto bla bla bla.

Czyli znów Pan nie skłamał, nie znaleźli żadnych problemów, bo nie szukali.

Zostawiłem wizytówkę i poprosiłem o telefon jutro rano jak auto wyjdzie ze ścieżki wraz z wydrukiem tych danych.

Niestety nie doczekałem się kontaktu z ich strony :-(

Czuje się w takich chwilach tak :" IDIOCI WSZĘDZIE IDIOCI" A ja największy z nich. Bo ciągle wierze w uczciwe prowadzenie firmy. I nie okłamywanie klientów. Może dla tego jeszcze nie jestem milionerem, ponieważ nie potrafię okłamywać klientów.

#mirekkupujeauto
Jack_Pstrong - Zrobiłem tak jak mi radził @benzdriver pojechałem do fabrycznego salon...

źródło: comment_3iJ12zCgo8a8uzkTFPiQcLj923jCAzhD.jpg

Pobierz
  • 5
albo takie do 5tys zł.


@killerpizza:

Masz rację!

Sam ostatnio taki złomek sprzedawałem. Szybka transakcja. Nie ubarwiałem że kilkunastoletnie auto jest perfekcyjne. Napisałem o wadach, plus to co wymieniłem.

Jakbym szybciej wypisywał papiery gościu by pojechał po 10 minutach z nowym/starym autem.

W szoku byłem jak ta sprzedaż przebiegła.