Wpis z mikrobloga

Śmiertelny #!$%@? w serce wszystkim kierowcom TIRów którym wydaje się, że jak mają większe auto i wiozą x ton ładunku to znaczy, że wolno im wszystko a kierowców osobówek biorą za dzieciaki w samochodach tatusiów.

W szczególności niech ginie kierowca MANa z pomarańczową budą na blachach zaczynających się od WG, który dzisiaj na trasie jak usłyszał ode mnie, żeby mi tym gównem nie podjeżdżał na pół metra od zderzaka przy prędkości 90 km/h zaczął bluzgać, że skoro mu zajechałem (??) drogę to teraz tak mam bo on ma ładunek #!$%@? i nie będzie teraz hamować bo musi się potem rozpędzać.

#!$%@?, gość przede mną jechał na tyle blisko, że gdyby zaczął chociaż troszkę bardziej zwalniać to musiałbym dać tak po hamulcu, że ten zjeb za mną by mnie skasował i jeszcze #!$%@? miał pretensję, że mu zajechałem drogę - ślepy musi być skoro tak twierdzi, bo podczas wyprzedzania drogę zajechał mi jakiś baran z busie i musiałem się chować (były dwa pasy w jednym kierunku, jeden się niedługo kończył a kierowca busa przede mną kończył wyprzedzać i nagle mu się odwidziało więc zajechał mi drogę gdy ja wyprzedzałem TIRa i skończyło się to tym, że schowałem się przed ciężarówkę bo nie było sensu próbować wyprzedzać reszty aut ale oczywiście wg. kierowcy TIRa to ja mu drogę zajechałem).


#tir #gorzkiezale #cbradio
  • 6
@tejotte: siema tu kierowca z pomarańczowego mana o rejstracji zaczynajacej sie od WG . #!$%@? mnie dzieciaku bo miałem ładunek w #!$%@? i nie będę za kazdym razem hamowac a potem spowrotem sie rozpędzać
@tejotte: Tępota niektórych tirowców nie zna granic, szczególnie tych co "wyprzedzają" się pod górę św. Anny zajmując trzy pasy, a każdy jedzie o 1 km/h szybciej od wyprzedzanego
@putinn: no to jest kolejny debilizm - jedziesz sobie upragnioną dwupasmówką a wcale nie jest ich jakoś mocno dużo i nagle lecąc trochę szybciej musisz wbijać zęby w kierownicę szybko hamując bo jakiś debil wyprzedza z prędkością 89km/h typa co jedzie 91...