Wpis z mikrobloga

@nasedo: a teraz powiem Ci coś druzgocącego..

o ile jestem zagorzałym fanem Androida, tak zmuszony byłem przez czas jakiś korzystać z WP ( początkowo 8.0, później 8.1 dev preview )

i tak jak napisałeś - SwiftKey ma najlepszy słownik na androidzie, ALE ten wbudowany w WP 8.1 MA #!$%@? WSZYSTKO
@mat48: tylko Swift Key. Już ponad drugi rok jej używam w każdym telefonie z Androidem i nie mam zamiaru zmieniać.

Swype miałem ostatnio tydzień i żałuję że to zainstalowałem. Muli jak cholera.

Dałem Swype drugą szansę po tym jak kiedyś w Nokii 500 działa w miarę.

Jedyna taka klawiatura na symbiana do Nokii 500 była.

Ale po tym co zobaczyłem w telefonie z Androidem (te lagi niemiłosierne). Od razu wywaliłem.

Szkoda
@konto_urojone: jednak kupiłeś coś, co teraz każdy ma za darmo. Doceniając jego pracę masz to samo, co ci, którzy jej nie docenili.

Poza tym na tę chwilę nie zasługują na to docenienie, bo wprowadzili emotki, których nikt nie używa a nie da się ich wyłączyć.
@Hermes0017: te emoty w ostatnich wersjach są beznadziejne. Przez to klawiatura zaczęła bardziej mulić i korzystam z ostatniej wersji bez nich (Titanum Backup FTW).
@Hermes0017: To jak nie zasługują to zmień apkę na inną. Moim zdaniem zasługują za całokształt.

Poza tym mało mnie interesuje czy inni teraz dostają to samo za darmo. Wtedy tego nie było. Jest wiele gier, które można teraz dostać za darmo, albo w niższej cenie, czy w paczkach humble bundle. Jeśli wcześniej kupiłeś grę drożej to też się czujesz oszukany?