Wpis z mikrobloga

@zielonasowa: Nigdy nie zapomnę jak kiedyś słuchałem tej audycji co osoba, do której dzwonią ma podać numer sejfu a potem Hubert Urbański próbuję odkupić sejf. Zawsze daje on kilka propozycji finansowych, z czego pierwsza jest najniższa i zawsze da potem więcej. Kiedyś dzwonią i odbiera jakaś Karyna. No i śmieszkują i w ogóle, ona mówi, że na wesele potrzebuje. No to Hubert to moja pierwsza propozycja to 10.000zł. Ona na to,
@nowik: to jeszcze nic, jest taka audycja "Bal czy szmal"(czy jakoś tak) na Esce i tam ludzie dzwonią do swoich byłych partnerów i mają ich przekonać aby do nich wrócili, to wtedy funduja im kolacje i jest nagroda pieniężna( nie pamiętam dokładnych zasad). To jest dopiero kopalnia żeżuncji, koleś skamle do swojej byłej na antenie, albo na odwrót.
@dejwid1973: Choć i tam momentami nie jest dobrze, niektóre kabarety Andrusa są suche jak pustynia Gobi, no i Niedźwiedzkiego też często nie mogę zdzierżyć, IMO wybitnie nieciekawy człowiek i najsłabszy z wszystkich redaktorów muzycznych(no, może poza Gacek, sama daje radę, ale przy Mannie wychodzi na głupią kwokę i jest wzorowym przykładem #logikarozowychpaskow )
@Ten_tego: Niedźwiedź jak dla mnie odstaje swoimi setami od trójkowego gustu. Bardziej pasował do radia złote przeboje. No ale przy wszystkich ułomnościach jest to jedna z nielicznych stacji, które nie epatują głupotą. W moim domu tylko Trójka i Radio Wrocław