Wpis z mikrobloga

@brmstufldigart: @BolaMniePlecy: @FalseIdeas: generalnie, nie mam nic do zarzucenia, wiecie dlaczego? Te miejsca z różną głębokością wjazdu są kijowe z jednego powodu. Jeśli staniesz w tym głębokim, jest ryzyko, że cymbał w płytkim, tak zaparkuje, że nie będziesz miał możliwości wyjazdu bez porysowania mu auta. Z kolei na lewo jest jeszcze płytsze, więc od razu będziesz zablokowany. Zresztą widać o czym mówię, wystarczy zerknąć na kombi, które stoi krzywo.
  • Odpowiedz
@syn_bogarta: to efekt złej konstrukcji parkingu, nie wymusisz na wszystkich prawidłowego, prostopadłego parkowania do linii krawężnika, jedna osoba burzy cały system, bo reszta boi się zablokowania/porysowania auta

@BolaMniePlecy: to już trzeba budować normalne parkingi, a nie jakieś cuda na kiju, ja zawsze omijam parkingi z różną głębokością miejsc, bo to bardzo prosta droga do porysowania samochodu, czy to drzwiami wysiadających ludzi, czy poprzez wyjazd/wjazd sąsiada, a zablokowania doświadczyłem od razu
  • Odpowiedz
@IdeaGames: jeśli chodzi o skosy które pokazałem to nie widzę z nimi problemu, bo mam takie pod domem i pod firmą i nawet jak ktoś stanie jak #!$%@? to i tak nikomu to nie przeszkadza bo bez problemu nakręci, choćby najeżdżając jednym kołem na krawężnik żeby odbić co mi się jeszcze nie zdarzyło ani razu. nawet wolę bardziej takie aniżeli prostopadłe, bo z skośnych prędzej ktoś cię wpuści i szybciej włączysz
  • Odpowiedz
@IdeaGames @IdeaGames @BolaMniePlecy: Nie moglem wlaczyc sie do dyskusji wczesniej, ale nie usprawiedliwiałbym tego sierotyzmu, bo to są normalne skośne miejsca, kazde dokładnie tej samej głębokości, na moim zdjęciu wyszła taka perspektywa tylko... Tutaj link do street view.

Da się tam normalnie zaparkować, wystarczy odrobina chęci, nie trzeba sie nawet specjalnie starać. Osobiscie nie lubie takich parkingów, ponieważ czasami krawężnik jest zbyt wysoki, udało mi się raz w ten sposób oberwać
  • Odpowiedz