Wpis z mikrobloga

Zamówiłem wagę, taką duża przemysłową (obrazek na końcu) do 300kg.

Przyszła kurierem dpd, a wyglądało to tak. Kurier dzwoni że paczka duża ciężka... Więc schodzę na dół kamienicy w której mieszkam i zastaje samochód dostawczy dpd a w nim 2 panów. Jeden pan wyszedł do mnie i chciał od razu pieniędzy, a ja na to mu że nie że, bo przecież mnie zostawi z taką wielką paczką na dole kamienicy (a mieszkam na ostatnim pietrze, a przypominam w samochodzie było 2 panów), więc już pan janusz zaczął kręcić wąsem że mu się nie podoba że trzeba nosić, trochę mu pomogłem bo fakt paczka duża i ciężka ale gdy wchodziliśmy na schody się #!$%@?ł chyba?: "Dej no pan ja sam to poniosę" i naglę uzyskał heroiczne siły i zaczął sam wchodzić z tą paczką na samą górę, na końcu już widać jaki #!$%@? był i tak "mocniej położył paczkę na ziemi".

Dostał pieniądze i poszedł, bez żadnego pokwitowania :O

Paczka ładnie zmasakrowana była przez dpd, postanowiłem ją otworzyć, wszystko działało lecz waga dużo wgnieceń miała i miała uszkodzone miejsce na trzymanie ekranu (nie dało się go zamocować), postanowiłem z firmą się dogadać że wyślą mi nową wagę a tą odeślę.

Tak oto przychodzi dzisiejszy dzień, dzwoni jakiś koleś że paczka jest na magazynie i o 13 będzie u mnie dostarczona.

Jest godzina 13, paczki nie ma.

Dzwonię do typa z zapytaniem gdzie paczką, on na to że za duża i nie zmieściła się do samochodu.

Jest to ostatni raz kiedy korzystam z usług #!$%@? DPD.

##!$%@? #dpd #dpdcwel #gorziezale
Rexikon - Zamówiłem wagę, taką duża przemysłową (obrazek na końcu) do 300kg.

Przyszł...

źródło: comment_MHkvOyAQVWaIf5pQYi12gzasvyH68lw8.jpg

Pobierz
  • 2