Wpis z mikrobloga

Nie wiem co ja zrobiłem, ale.chciałem przyciszyć telewizor, chwytam za pilot, kliknalem jakiś klawisz na pilocie i jeb #!$%@?ło mi wszystkie kanały z napisem "słaby sygnał lub brak sygnału". No ale co ja mogłem zrobić? Kabel wpięty dobrze do tv to o co chodzi no #!$%@?

#tv #psuje #elektronika
  • 20
@Kudy: Wróć do ustawień fabrycznych i wtedy szukaj. Miałem raz u klienta taki problem z Sharpem (przy założeniu, że poprawnie szukasz - bo równie dobrze możesz szukać DVB-C zamiast T, analogowej zamiast cyfrowej itp).
uuu. Szukałbym przyciskiem SOURCE czy masz wybrany DTV. Jakie cyfry pojawiają się po włączeniu telewizora? (na zasadzie wyłącz/włącz)
@djolaf: w source to ja na pewno nie klikałem, to było na dole pilota. Po włączeniu tv nic mi sie nie pojawia, SMART TV cos tam jedynie.

@HenryMorgan: zrobiłem jak mówisz i smiesznie, bo nie pomogło xd

Edit@: mowie o resetowaniu ustawiem tv
Nie wiem panowie, nie moge ani wyszukać kanałów ani nic, wszystko co mówiliscie sprawdziłem i o. Może antena coś nie tak? Bo jest widze przez okno xd


@Kudy: Sprawdź może jeszcze czy na zasilaczu podpiętym do anteny swieci się dioda. Inne wejścia działają (HDMI USB AV)?
@HenryMorgan: no dla Białegostoku widzę tutaj na dziś dzień jakieś dane. Od 1:00 do 3:00 i od 1:00 do 5:30. To chyba o to chodzi, bo wątpie, żeby to była usterka tv.