Wpis z mikrobloga

Jakiego dostawcę internetu polecacie w #warszawa? UPC i Netia odpadają (brak okablowania w okolicy a w drugim przypadku zbyt długi okres umowy i mała prędkość). Vectra jest brana pod uwagę, ale szukam jeszcze innych możliwości :)
  • 5
  • Odpowiedz
@dziabs: Korzystam z usług Vectry, ale nie mam najlepszych doświadczeń z nią. Trzeba dokładnie sprawdzić co się podpisuje. Mnie dwa razy nacięli. Przy zakładaniu obiecali jakiś miesiąc gratis, ale okazało się później, że w umowie nie ma takiego zapisu. Po dwóch latach (z braku innego wyboru) przedłużając umowę podnieśli mi trzykrotnie download. Szkoda, że nie wspomnieli o tym, że obetną upload i to tylko do 2 Mb/s.

Dawniej mieli też sporo
  • Odpowiedz
@SzlachcicPolny:

@Bender_Bending_Rodriguez: właśnie z usług Vectry korzystam w innym (mniejszym mieście, w którym jest mała konkurencja) i nie mam na co narzekać. Połączenie urywa może raz na miesiąc maksymalnie na 10-15minut, ale fakt faktem prędkość wysyłania jest tragiczna (przy łączu 8/16Mb/s jest to zaledwie ~256/512Kb/s)
  • Odpowiedz
@dziabs: co byś nie wybrał nie wybieraj Orange i neostrady od nich. Miałem też taką sytuację że Netia i UPC nie wchodziły w grę przez brak okablowania, miałem więc do wyboru neostradę albo jakiś internet mobilny. Wybrałem neostradę i to nie była chyba najlepsza decyzja. Płacę za download 10Mb a podczas robienia speedtestów nigdy nie wysło mi więcej niż 6. O uploadzie nawet nie będe się rozpisywał bo jeszcze gorzej
  • Odpowiedz
@kubson93: ten różowy pasek to prawdziwy jest, żadne oszustwo :p dzięki za zainteresowanie tematem, czuję, że trzeba będzie się związać z Vectrą na 2lata...
  • Odpowiedz