Wpis z mikrobloga

Mirki, #jadisco nie pomogło, znajomi nie pomogli, może Mirko da radę. Spełniłem dopiero co swój obywatelski obowiązek i poszedłem na wybory i teraz dopadł mnie #marazm. Mój wymarzony #rozowypasek ma więcej adoratorów, i to w większości jak nie wszystkich lepszych ode mnie, niż ja znam różowych pasków. Jestem tak przeciętny, że już nadzieja mi umiera. W związku z tym kilka pytań do was:

Czy ma ktoś jakieś rady jak poprawić swoje szanse?

Czy ma ktoś jakieś rady co zrobić żeby mi przeszło?

Czy gra ktoś za parę godzinek w #sc2 2v2, 3v3, 4v4? Albo #portal2 coop?


#problemyzielonki #zauroczenie #miloscjednostronna #przegryw #coolstory #starcraft #hots #smutek #coop #gry #grypc #wincyjtagow
  • 24
@BloodDeath94 pierwsza rada bardzo dobra . z #friendzone nie wyjdziesz raczej :/ no chyba że to takie "delikatne koleżeństwo" a nie przyjaźń . musisz być zajebisty, dziewczyny lubią takie gwiazdy, szczególnie te które mają w czym wybierać . musi w Tobie zobaczyć kogoś, kogo inni jej będą zazdrościć :D . jeśli uważasz że coś z twoim wyglądem jest nie tak to idź do dobrego fryzjera, poproś koleżanke jakąś żeby ci wybrała jakieś
@BloodDeath94 nooo to skoro z wyglądem nie ma większego problemu to nie ma raczej żadnego problemu :D przede wszystkim ona NIE MOŻE odczuć że ci sie podoba . bo bedzie po tobie, musisz ją traktować zupełnie inaczej niż ci jej "adoratorzy", wtedy sama sobie pomyśli "halo o co chodzi czego on mnie nie wyrywa?, co jest nie tak?!!!" i sama zacznie o to zabiegać ;p .
@BloodDeath94 a tam problemy od razu, jeżeli 94 to twój rocznik to jeszcze setki dziewczyn do kochania przed tobą :D tylko nie mów im tego od razu ;p a jeśli chodzi o tą, to po prostu nie myśl o niej :) nie jest to najłatwiejsze, bo myślenie o ukochanej osobie jest taaaakie przyjemne ale trzeba :D, spróbuj, tydzień dwa i po bólu ;p wszystko jest w głowie ;) trzymaj sie ;* .