Wpis z mikrobloga

@michau123: Znaczy się zebranie przegrywów którzy nie mogą się pogodzic z tym że ludzie ich nie chcą. Którzy twierdzą że demokracja powinna zostać zniesiona bo ludzie nie wiedza jak i na kogo głosowac i głosują na innycha nie na nich.

Mamusi, nie wybrali mnie w wyborach, pójde i cos zniszczę. Brawo! To jest postawa naszych narodowców!
  • Odpowiedz
@blubi_su: nikt nie mówi, że demokracja powinna zostać zniesiona.

Powinien zostać poprawiony system wyborczy bo widać, że po prostu nie działa.

TVN już włączyłeś? niedługo prawda całą dobę( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@michau123: System wyborczy przez błąd został wydłużony z 3 do 6 dni. No wielkie jurwa halo! Zróbmy majdan i spalmy pół miasta. Banda debili. Oczywiście że trzeba wyciągnąć wnioski i usprawnić system.

I rozumiem po to sie jutro banda przegrywów będzie tam spotykała i szukała sposobów na rozróbę. Bo wyniki nie zostały podane po 3 tylko po 6 dniach, tak ?

No tak, tylko niezależna i trwam podaje najprawdziwszą prawdę !
  • Odpowiedz
@blubi_su: Nikt nie mówi o paleniu miasta, wyluzuj.

Wipler nawet mówi aby działać w granicach prawa.

Jeżeli z całego kraju docierają do nas informacje, że wybory zostały przeprowadzone niepoprawnie (W Szczecinie wygrała osoba która w ogóle nie startowała!) myślisz, że opóźnienei jest największym problemem?

Czuję, że należysz do osób które beształy Wiplera, że pobił milicjantów (przed wyciekiem video),a jak video wyciekło - poseł nie może być pijany. Mylę się?
  • Odpowiedz
(W Szczecinie wygrała osoba która w ogóle nie startowała!)


@michau123: Gówno wiesz a się wypowiadasz. Przy generowaniu wyniku pojawiła sie wygrana osoba z innego regionu. Zrestartowali system i wszystko wróciło do normy. To raczej zabawny błąd a nie tragedia No ale najlepiej zrobić z tego aferę.

Nie ma nigdzie podstaw do tego by stwierdzić że były fałszerstwa czy inne nieścisłości. Podaj mi choc jedną taka sytuację. Wszelkie błędy spowodowane są nieudolnością
  • Odpowiedz
@blubi_su: Dobra klapku:

- Suma kart się nie zgadza w niejednym okręgu

- Zbyt dużo głosów nieważnych (jaki problem dostawić drugi krzyżyk? Żaden).

- Wygrał kandydat, który nigdy nie brał udziału w wyborach.

- W świętokrzyskim PSL ma 50% co jest jakąś fantazją.

- Jest mnóstwo skarg i protestów na dziwne zaniżanie ilości głosów bądź wcale ich nie wliczono. Wykluczam, że były to głosy nieważne bo ludzie by nie robili z
  • Odpowiedz
@blubi_su: chciałbym kolego zobaczyć Twoją minę, jak na Twoim koncie bankowym pokazuję się debet na 10k a bank Ci odpowiada, że to tylko zabawny błąd, i nie ma co robić z tego afery.

Co do drugiego akapitu, mój przypadek, głosowałem w 2011 na wiadomo kogo, a głosów było 0.

Trzeci akapit był wałkowany milion razy na mirko. Ja sam uważam, że miedzy pały nie powinien wchodzić. Tyle, że oni bez winy
  • Odpowiedz
@michau123: A mi Cię nie żal :)

- Suma kart się nie zgadza w niejednym okręgu


Dokładnie proszę.

- Zbyt dużo głosów nieważnych (jaki problem dostawić drugi krzyżyk? Żaden).


Znasz lepszy system? Zaproponuj.

- Wygrał kandydat, który nigdy nie brał udziału w wyborach.


Kłamstwo. Pojawił sie tylko na chwile inny kandydat który należał do innego regionu, błąd szybko naprawiono.

Itd.

Niestety większość naszego ciemnego narodu to debile, sam widziałem jak jakaś
  • Odpowiedz
@blubi_su: Na dole karty do głosowania masz pole - mój głos jest nieważny.

Jeżeli jest X i pole nieważne - X jest ważniejszy.

Koniec z dostawianiem dodatkowego X i unieważnienia głosu + przed złożeniem podpisu KAŻDY MA sie zapoznać z zasadami (INSTRUKCJA dopiero potem podpis i wydanie kart do głosowania).
  • Odpowiedz
@blubi_su: Mamy protokoły z posiedzień PKW, dokładnie wiedzieli, że system nie działa, a zdecydowali się przeprowadzić wybory. Nie twierdzę, że zostały zmanipulowane, ale są błędy - jedne zostaną wykryte, a inne nie. Na przykład tutaj się udało:

http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,znikajace-glosy-i-kandydaci-na-pradze-bledy-sa-dlatego-pracujemy,150201.html

I takich przypadków przewinęło się trochę w mediach. Ufasz tym wynikom?
  • Odpowiedz
Znasz lepszy system? Zaproponuj.


@blubi_su: Na wzór niemiecki. Głosowanie kończy się o 18, lokale są otwarte, komisja siedzi, liczy głosy a ich pracę może oglądać każdy kto ma ochotę. Jest to dużo prostsze i skuteczniejsze od mężów stanu którzy często są fanatykami którejś partii. Ewentualnie kamera ze streamem do internetu tak, żeby kontrolować mogli też ci, którzy nie wychodzą z domów.

Ale czego wymagać od ludzi, którzy na tydzień przed wyborami
  • Odpowiedz