Wpis z mikrobloga

Nie, nic sie jeszcze w naszym kraju dlugo nie zmieni.

Na ulice wyjda tylko ci co zawsze wychodza, a reszta (ok. 30%) przy nastepnych wyborach kolejny raz zaglosuje na PO.
@Mirek_Cebula: Nie chcę burzyć światopoglądu, ale w zasadzie co z tego, że wybory sfałszowano? Spokojnie, Korwinowi nic nie zabrali, a nawet unieważniając głosy na wsiach (oczywiście, że robił to PSL) JKM tylko zyskał i zamiast żenujących jakiś 2-3 % dostał troszkę więcej, czyli jakieś 4-5, z tego co pamiętam. Stracił najwięcej PIS i SLD, więc nie musisz jakoś się tak bardzo bulwersować, no bo to w końcu "lewaki".....
@NR00: Nie chodzi o to, że nic się nie stało. Stało się. Ale no i co w związku z tym? Myślisz, że jak Korwin dojdzie do władzy, to takie wałki się dziać nie będą? BĘDĄ, bo one działy się, dzieją się i dziać się będą, czy u władzy będzie Korwin czy Ikonowicz.....
@heheszekrpjs: Oczywiście, że się stało, a obecna "władza" pluje wszystkim w mordę. Znajomy podesłał mi coś takiego:

-W Szczecinie wygrał wybory na prezydenta miasta gość, którego wcale nie było na listach, a który pojawił się w systemie.

-W Krakowie gość, na którego zagłosowało sześć zakonnic, dostał 0 głosów. Cud?

-W Kielcach zanim komisja wysłała protokół do centrali, centrala podała wyniki. Kolejny cud czy telepatia?

-W Elblągu przewodniczący miejskiej komisji oświadczył, że
@heheszekrpjs: to jest właśnie typowy pogląd leminga i dlatego to co mówi TVN czy Wyborcza do takich ludzi trafi, pokrzyczą, pokrzyczą i znowu będzie mama madzi albo taniec z gwiazdami, tylko leming czasem się zastanowi dlaczego wszystko naokoło jest gorzej niż w innych krajach, ale zaraz mu przejdzie
@NR00: #!$%@? nigdy nie miałem do pana prezydenta nic tak jak od afery podsłuchgate- #!$%@?łem się i pośmiałem z niego pare razy - bo zawsze był dla mnie człowiekiem, usiłującym zrobić z siebie "poczciwego" starszego miraska, który od sobie ma swoje lata, wyskoczy tu i ówdzie, odbębni swoje i robota zrobiona. Uważałem go za człowieka - w sumie bez zdania, który nie chce się narażać - ale od afery podsłuchowej..... Nawet
@heheszekrpjs: Szybko przeleciałem twój wpis, bo właśnie znajomy wysłał mi ten tekst, który wkleiłem. Odnosząc się jeszcze do twojego wpisu to: jeśli ludzie będą dalej głosować na tych samych to na 10000% się nic nie zmieni, jedyną alternatywą jest KNP, bo reszta z "mainstrymowców" miała swoje 5 minut i nie wykazali się. Ja tam wierzę w Korwina i Wiplera tylko martwi mnie jedna rzecz jeśli zaczną KNP rosnąć procenty to hieny
@darkelf: No tak,tak, jestem lemingiem.

TVN nie oglądam, Wyborczej nie czytam, na PO nie głosuję, bo widzę, że to dla Ciebie najważniejsze.

Jak już się uspokoiłeś to przeczytaj dalej, co mam do powiedzenia:

po pierwsze - o jakich krajach mówisz? Niemcy? Nie wiem, może chodzi Ci o Stany Zjednoczone? Bo jeżeli Ci o takie chodzi, to jedyne co mogę odpowiedzieć to : hahahah.

Ale można pomyśleć o takich Czechach. Czemu tam
@NR00: Czy właśnie Wipler nie rzucił się na ciepłą posadkę? Po wszystkich przejściach w PiS-ie, potem Republikanie, potem coś z Gowinem kręcił, potem w sondażach okazało się, że Koriwn może odnieść sukces w euro-wyborach to wtedy na to poszedł.

Powiedzmy, że do JKM, samego w sobie, jakiś szacunek mam - to jest, po części się z nim zgadzam, jednak w wielu kluczowych sprawach - nie. Ale jednego mu nie odbiorę -