Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór, @wykop, @m__b, @a__s, @maciejkiner

Chciałbym się dowiedzieć:

- dlaczego nie ma powiadomień o wymoderowaniu treści przez moderatora? Czyżby informowanie użytkowników o naruszaniu regulaminu nie leżało w interesie Wykopu?

- dlaczego albo jest wgląd do wymoderowanej treści albo nie? Jak mam się odwołać od wymoderowanej treści, jeśli nie wiem co tam napisałem, a na stronie widnieje "komentarz usunięty"?

- dlaczego zielone multikonta nadal można wykorzystywać do promocji znaleziska i podbicia go donajpopularniejszych w wykopalisku?

- dlaczego powody zgłaszania nadal są tak absurdalne - i mimo że wulgaryzmy są (podobno) zakazane, to nie ma powodu zgłoszenia "wulgarny język"?

- dlaczego nadal nie odbywa się debata z użytkownikami na temat systemu moderacji i o zmianach interpretacji regulaminu użytkownicy dowiadują się przez swój panel wymoderowanych lub zgłoszonych treści?

- dlaczego wszystkie propozycje usprawnień spotykają się tylko ze zbyciem "przekażemy to właściwej osobie"?

- dlaczego nie podaje się kto zakłada multikonta, co prowadzi do fałszywego oskarżania konkretnych osób o używanie multikont do obrażania innych użytkowników lub manipulacji treściami?

- dlaczego jedni dostają ostrzeżenia przed banem, a inni są banowani bez najmniejszego ostrzeżenia (por. @bruceivins )

- dlaczego strona techniczna Wykopu jest do tego stopnia niedoinwestowana, a błędy umożliwiające poznanie prywatnych wiadomości użytkowników pozostają niezałatane MIESIĄCAMI?

- dlaczego @HasamPoGalaktyce nie został odbanowany, mimo przesłania dowodów na kontakt?

#afera #moderacjacontent #aferaalpaczna #administracjacontent @alpaka #wykop
  • 11