Wpis z mikrobloga

@DejwiD: wziąłem czarne Gorce R05 z Thinsulatem 400. Dałem 249 zł, więc mniej, niż by to wynikało ze strony, a zresztą i tak się okazało, że potrzebuję 43,5. Te Twoje chyba też mierzyłem, tylko czarne i okazały się mniej wygodne. Jakoś w stopę było twardo, chociaż wyglądały spoko na nodze. I w końcu zrezygnowałem z nubuku, żeby nie bawić się z czyszczeniem.
@DejwiD: ja mam nadzieję, że rozmiar będzie dobry, bo 43 niby na jedną nogę był spoko, ale na drugą już ciaśniejszy. Poza tym sprzedawca zalecił, żeby jednak wziąć trochę większe, bo grubsze ocieplenie pomniejszy buta.
u mnie też jest delikatna różnica, zawsze biorę pod większą stopę. myślę, że nie będzie problemu. najwyżej będziesz jeden mocniej wiązał, żeby skorygować różnicę :)
@DejwiD: no i niezbyt jestem zadowolony. Niby w sklepie pasowały, ale przeszedłem kawałek i jednak czuję palec. Mierzę wkładkę - 27,7 cm, czyli dokładnie tyle, ile ma rozmiar 43. Ergo - zostałem zrobiony w wała, niby miały być 43,5, są 43. Czyli muszę znowu iść do sklepu i kazać zrobić im taki rozmiar, jaki miał być, albo moja przygoda z tą firmą skończy się jeszcze szybciej, niż się zaczęła.