Wpis z mikrobloga

"Moja @cytrynka91 to fanatyczka plusowania. Pół mirko zaj**ne plusami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś da jej bana i trzeba się kłóscić z Michauem o jego cofnięcie. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy prosiłem go o to. Tydzień temu poszedłem serwerowni wykopu to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to Michała wołać xD bo myślała, że znowu ban.

Druga połowa mirko zaj
ne jakimś anime, wiplerem i korwinem xD itp. Co tydzień @cytrynka91 robi objazd po całym mirko, żeby zaplusować wszystkei wpisy. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into skrypt, bo myślałem, że trochę transferu zaoszczędzimy na tych plusach ale teraz nie dosyć, że je plusuje to jeszcze pisze tym mirko i kręci gównoburze z innymi mirkami o najlepsze wpisy itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypieolić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wkił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu z kogo debil, chyba z ciebie. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę bordo, za najnie 10k wpisów."

"Jak jest ciepło to co weekend pisze pasty. Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę do obiadu ojciec pieoli o jakichś pastach. Jak się dostałem na studia to stary przez tydzień pieolił że to dzięki temu, że plusował wpisy jakiegoś leszke.

Co sobotę budzi ze swoim znajomym mirkiem całą rodzinę o 4 w nocy bo hałasują kupując Wykop for Android itd.

Przy jedzeniu zawsze pieoli o mirko i za każdym razem temat schodzi w końcu na #pokazmorde, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr niedostatecznie doświetlajote zdjęcia hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie oglądać zdjęcia jakiegoś króla mirko żeby się uspokoić.

W tym roku sam sobie kupił na święta Wykop for Adnroid. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj go zainstalował. Ubrał się w ten swój cały strój do mirkowania i siedział cały dzień z telefonem na środku mieszkania.

Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do wszystkich mirków w polsce to bym wziął i zapie
olił.

Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent zrobił mi #pokazmorde w drodze wyjątku. Super prezent k***o.

Pojechaliśmy gdzieś wp_zdu za miasto, dochodzimy nad jezioro a ojcu już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. Rozłożył cały sprzęt i siedzimy nad woda i patrzymy na plusy. Po pięciu minutach mi się znudziło więc włączyłem discmana to mnie ojciec pie**olną telefonem po głowie, że mirki słyszą muzykę z moich słuchawek i się płoszą. Jak się chciałem podrapać po dupie to zaraz 'krzyczał szeptem', żebym się nie wiercił bo szeleszczę i mirki widzą jak się ruszam i uciekają. 6 godzin musiałem siedzieć w bezruchu i patrzeć na ten wpis jak w jakimś jnym Guantanamo. Urodziny mam w listopadzie więc jeszcze do tego było zimno jak sam skysyn. W pewnym momencie ojciec odszedł kilkanaście metrów w las i się sp_ział. Wytłumaczył mi, że trzeba w lesie pierdzieć bo inaczej mirki słyszą i czują.

Wspomniałem, że ojciec ma kolegę mirka, z którym plusuje. Kiedyś towarzyszem plusowania był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w kamizelce BOMBER. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny zbysio przyszedł na hehe kielicha. #!$%@? się i oczywiście cały czas gadali o wykopie. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepsze są #rozowepaski czy #niebieskiepaski.

WEŹ MNIE NIE Wk
*IAJ ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ JAKIE #rozowypasek MA ZĘBY? CHAPS I RĘKA Uj*nA!

k
*A TADEK #niebieskiepaski W POLSCE PO 80 KILO WAŻĄ, TWÓJ #rozowypasek TO IM MOŻE NASKOCZYĆ


CO TY MI O #nieieskichpaskach pieolISZ JAK LEDWO @kamdz POTRAFISZ zaplusować. @lech-walesa TO JEST KRÓL mirko JAK LEW JEST KRÓL DŻUNGLI

No i aż się zaczeli nak
*iać zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rodzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona zbysia, że zbysio spadł z rowerka i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec

I bardzo k***a dobrze


#pasta

  • 2