Wpis z mikrobloga

@Alver: ale Ty wiesz, że jemu tylko o to chodzi?

Zakopałem, bo nie zgadzam się na promowanie takich kreacji. Ty śmiejesz się z niego, a on śmieje się z Ciebie, bo robisz mu darmową reklamę. Tyle, że to on dotrze do tego 1% swoich odbiorców i będzie występować w różnych programach w roli, pożal się Boże, eksperta... A jak ludzie są jeszcze głupsi niż myślę (a pewnie są), to wpierd!@# się
@Szuwar_Jr: A co jeśli promuję tym mojego lewicowego guru? Taki sam mechanizm działa w przypadku Macieja Dąbrowskiego. Tyle, że to jest inny poziom.

Cieszę się z takich komentarzy bo przejawia się cień nadziei w społeczeństwie. Tylko cień nie wystarczy.
@Alver: nie, bo nie czuje się wywołany do tablicy: nie jestem ksenofobem i rasistą, jestem myślący, nie jestem prymitywnym indywidualistą, nie mam nic do równości, solidarności i empatii. A ty?
@Alver: zadałeś po prostu pytanie czy ktoś podziela twoje zdanie i czuje się obrażony wpisem szumlewicza. Ja nie. I artykuł z na temat trafnie diagnozuje głównych wrogów wykopu dokumentując to wykopanymi znaleziskami z +2k kopnięć.