Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #hobbit #spoileralert

Mireczki i Mirabelki

Wyszedłem przed chwilą z kina. 4:45 - #hobbit3 premiera. 2/10.

Ja pytam: jak można tak #!$%@?ć jakikolwiek film? Dno.

Film.zaczął się nawet nieźle. I był niezły przez jakieś 5 minut, do kiedy nie zaczęli strzelać do smoka. #!$%@?

Zepsuł się łuk? Spoko, masz przecież syna :D #trochewlewo

Debilny humorek psujący zajebistość WP i wcześniejsztch hobbitów.

Możemy pooglądać ninje i czarodzieja na LSD. #strzelajkulami #szypkoscplusmilion

Mamy trochę #ring

Trochę #ubot spod lodu

Mamy #koniecbaterii u smoka

#feministki #poprawnoscpolityczna

##!$%@?

#fizyka

Mamy Le golasa robiacego piruety i salta na wszystkim, gdzie się da.

Skacz po składających sześcianach rodem z minecrafta.

Spoko

Wybij się spod lodu

Luzik

Zabili cię? Wstań i umrzyj jeszcze raz

Plywaj w zbroi

Krasnale rzucają kamienie metr na metr na metr jak steropian. Wiadomo. Siłka pot i kreatyna.

Lubisz wątki romantyczne. Znajdzie się coś.

jazda konna? Pff, renifery, dziki, kozice. To jest coś!

Wielkie glizdy robią tunele w tempie szwajcarów przez Alpy.

#wewnetrznerozterki

Nie wapominam o tłumaczeniu. #mowniepisztak

To tyle, jak coś sobie przypomnę to dopiszę. Idę spać. Dobrydzień
  • 13
@bialysony: Jest wstęp do friendship zone między Sarumanem a Sauronem :D

Ogólnie i tak lepsza część niż 2ójka, taka trochę bajeczka dla dzieci, do tego w 48 klatkach widać dokładnie gdzie są nałożone efekty specjalne i psuje to cały film.
@DziQ86: wg mnie aż do momentu wejścia do miasta na jeziorze, trzymało to jakiś poziom. Później klimat się rozleciał, głównie przez "komizm" wciskany na siłę
@DziQ86: taka dość dziwna mieszanka. Oprócz el. baśniowych masz sporo scen starających się wyjaśnić genezę WP. Jackson po prostu nie dał rady tego sensownie połączyć.
Bo to jest film a nie powiesc oparta na faktach, mi sie film podobal, jest lepszy niz poprzednie 2 czesci wiec jak komus sie poprzednie 2 czesci podobaly to ta tym bardziej. Tobie tez sie wydawalo ze ten krasnolud co przyjechal na tej swini byl zrobiony komputerowo, a nie był to aktor?
@steve: Ja rozumiem, że Hobbit to jest bajka dla dzieci, ale zrobić z tego film Kategorii Z... Od siebie dodam ze film nie zasługuje nawet na 2\10 nie było w tym filmie nic dobrego...

Robienie #!$%@? z logiki na każdym miejscu. Keasnoludy ustawiają falange tylko po to by elfy radośnie wyskoczyły przed nie i szturmowały wroga. Legolas przeczący prawom fizyki, do tego w ostatnim filmie w końcu skończyły się mu strzały
@steve: piszesz jakbys pierwszy raz w zyciu film oglądał :) (tylko synek wiedział, gdzie jest czarna strzała, jego ojciec byl w wiezieniu; legolas juz w LOTR niszczyl prawa fizyki: chodzenie po sniegu; grubosci orczej skóry nie znam, moze dluzej trzyma w zimnie niz ludzka, krasnoludow rowniez nie spotkalem, moze grawitacja w srodziemiu jest jak na Marsie?) wiecej mi sie nie chce pisać :P