Wpis z mikrobloga

@GreenHood16794: Powiem Ci tak: kupisz na Win CE będzie działało. Kupisz na Androidzie, też będzie działało. Kwestia zdefiniowania wymagań z Twojej strony. Ja jeżdżę z leciwym Beckerem 9727 (Win CE) i spisuje się znakomicie. Aktualizuję tylko AM raz do roku i czuję, że posłuży mi... aż nie padnie.
@kon-jakub: Chce coś pod AM ... ta na androida wybitnie mi nie leży ... z drugiej strony chciałbym żeby mi Traffic działał ... wiec musiało by mieć wifi a najlepiej 3g ... gdyby jeszcze rejestrowało trasę (z równocześnie odpaloną mapą) to już by było super ... idealny rozmiar 4-6 cali
Chce coś pod AM ... ta na androida wybitnie mi nie leży ... z drugiej strony chciałbym żeby mi Traffic działał ... wiec musiało by mieć wifi a najlepiej 3g ... gdyby jeszcze rejestrowało trasę (z równocześnie odpaloną mapą) to już by było super ... idealny rozmiar 4-6 cali


@GreenHood16794: Takie rzeczy to chyba tylko w erze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tez się przymierzalem do zakupu gps ale chciałem tez yanosika odpalić na urzadzeniu. No i tutaj doszedłem do wniosku ze za ok 300zl śmiało znajdę tableta z gps 3g i 7" dzięki któremu oprócz navi będę mógł też wiele innych uruchomić, np rejestrator czy tam inne