Wpis z mikrobloga

@SynchroBoy: trzeba było kupić nvidię; ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na serio: masz dobrze skonfigurowany folder na cache i odpowiednią ilość miejsca na dysku? Próbowałeś przeinstalować?
@plnk: A żebyś wiedział, że kupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to za jakiś czas. Wracając do problemu to co masz na myśli mówiąc "dobrze skonfigurowany folder cache"? Na dysku mam ponad 50 GB na jednej partycji, na dwóch pozostałych mam jeszcze ponad 100 GB. Program probówałem już przeinstalować, odinstalować, zainstalować z uprawnieniami admina i nic. Nawet najnowsze catalysty zainstalowałem do grafiki. Najlepsze jest to, ze na
@SynchroBoy: no to niezły klops. Cóż, pozostaje użyć innego programu do nagrywania. Bodajże w OBS da się nagrywać na dysk używając wbudowanego w kartę graficzną encodera h.264.
@Dolan: i pewnie tak zrobię no chyba, że support coś zdziała choć wątpie.

@plnk: Obs`a używam, mam nawet skonfigurowane pod AMD VCE i powiem Ci, że działa milutko. Chciałem wypróbować apke od raptr no ale skoro sprzęt nie chce z nim współpracować to dupa
UWAGA ROZWIĄZANIE

Dodaję dla potomności, może komuś się przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powodem dla którego nie skanowało gier ani sprzętu była nazwa użytkownika z polskimi znakami. Po założeniu drugiego konta bez polskich znaków problem sam się rozwiązał.