Wpis z mikrobloga

Wiecie co wypoki?

Jedyne prawdziwe rady w poradnikach dla #tfwnogf są dwie.

Ćwiczenia - nie musisz być wielki jak dzik. Wystarczy wysportowana sylwetka

I dobry ubiór. (tak nawet te pedalskie rurki jeśli dobrze na was leżą możecie nosić. To nie hejterom macie się podobać tylko różowym. wiem, że znajdzie się kilka wykopowiczek, co powiedzą, że nie wybrałyby facetów w rurkach, ale nie słuchajcie ich, bo w takim stanie jakim jesteście tez was nie wybiorą. XD )

Sam widzę po sobie. Schudłem, zakupiłem trochę modnych ciuchów i już przyciągam wzrok większości mijanych różowych paskinów.

Może nie pomoże wam to wyjść ze stulejarstwa, bo wiadomo, że stuleja, to stan umysłu, ale na pewno w znacznej mierze przyspieszy wasze #wychodzeniezprzegrywu

Wygląd ma znaczenie bardziej niż wnętrze.

Z drugiej strony bogatym wnętrzem różowego paskina nie przyciągniesz, ale pozwoli ci go zatrzymać na dłużej. :)
  • 21
  • Odpowiedz
@Blaskun: sylwetka się liczy, bo im jest się niższym lub ma bardziej krzywy ryj, tym bardziej trzeba to zrekompensować w jakiś inny sposób. Najłatwiej muskulaturą, ciuchami lub pieniędzmi.
  • Odpowiedz
@LQQK: No popatrz tylu wykopków z dobrą praca narzeka na samotność.

@mroz3: To był przykład kasztanie. XD

Masz nosić to co się podoba różowym, a nie kucom. Modne rzeczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@tolibowski: Właśnie o tym piszę. Możesz byc inteligętny jak urwałsyn, a i tak ci nic to nie da jak będziesz wyglądał jak fleja.

@biczek: To plus niebieskie oczy, jak ja XD
  • Odpowiedz
@Blaskun: Sam napisałeś, że stuleja to stan umysłu, czym przeczysz swojemu dotychczasowemu wywodowi. Jasne, wygląd jest ważnym dodatkiem, ale nie kluczowym. Naprawdę nie brakuje kolesi wyglądających co najmniej dobrze, którzy tkwią w przegrywie i vice versa.

To w umyśle tkwi przyczyna tego stanu i tam też należy szukać rozwiązania.
  • Odpowiedz
@Blaskun: Ale napisałeś, że ćwiczenia i ubiór to jedyne prawdziwe rady dla #tfwnogf i dałeś do zrozumienia, że wygląd jest sprawą kluczową (w każdym razie ja to tak odebrałem), a to moim zdaniem nieprawda.
  • Odpowiedz
@Blaskun: Należy dodać do tego jeszcze fryzurę. Wczesniej miałem takie średnie, byle jakie i niezadbane włosy. Ale teraz odkąd zacząłem o nie dbać i sobie czesać na bok to czuje się pewniej i to bym dodał do tych elementów o których wspomniałeś. Też zacząłem zauważać róznice :)
  • Odpowiedz
Ćwiczenia - nie musisz być wielki jak dzik. Wystarczy wysportowana sylwetka


I dobry ubiór. (tak nawet te pedalskie rurki jeśli dobrze na was leżą możecie nosić. To nie hejterom macie się podobać tylko różowym

kilka linijek później...

Może nie pomoże wam to wyjść ze stulejarstwa, bo wiadomo, że stuleja, to stan umysłu


@Blaskun:
Sepang - > Ćwiczenia - nie musisz być wielki jak dzik. Wystarczy wysportowana sylwetk...

źródło: comment_ZOc6oV3QXWpkmux7m3s0eJTw5ROBHQWp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz