Wpis z mikrobloga

#poznan #gry #planszowki #rozrywka #koncert #wydarzenie #pomocy #kiciochpyta #toznowuja kochani pomocnicy z Mirkolandu! Chcemy ze znajomymi skoczyć w jakieś przyjemne miejsce w którym można pograć w gry planszowe. No i tak szukam i szukam i szukam i nic.. Czy ktoś może wie o takim pubiku w którym pogramy? Ewentualnie może ktoś słyszał o ciekawym wydarzeniu dzisiejszego wieczoru? Mam znajomych z Londynu na chacie i chciałam im pokazać coś ciekawszego niż picie piwa a tu jak na złość nic się nie dzieje. Ani pół konceru no po prostu posucha total. Jutro idziemy do escape room, ale co tu dzisiaj robić?!
  • 9
@malutkaMi: Niestety pub z najlepszymi planszówkami jest zamknięty (Long Play). Trochę planszówek jest w Amore Del Tropico (Carcassone na przykład). W Gosu na Taczaka są stoliki i można sobie pograć w wiele tytułów, jest też dość długo czynne jak na lokal tego typu, ale to nie pub. Z tym że można tam przyjść ze swoim piwkiem bez problemu.
@Munchhausen: w życiu żadnych spolierów! ;-) wizyta bardzo udana - pierwszy raz byłam w tego typu miejscu i jestem zadowolona. Byliśmy w czwórkę w pokoju nr 2, ciekawe zagadki, kilka razy się zeiesiliśmy ale koniec końców udało nam się wyjść po 39 minutach. Warto pójść.