Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki. Mam problem z wyborem komputera. Zanim napiszecie, że najlepszym rozwiązaniem jest PC wysłuchajcie mnie do końca. Moja praca wymaga posiadania laptopa. Nie potrzebuje potężnego sprzętu jednak wieczorami jestem graczem i przydało by się aby dawał radę z grami. Obecnie posiadam laptopa Dell N5110. Mam go od 2 lat i pomimo czyszczenia oraz serwisów temperatura pozwala jedynie na granie w gry Indie. Przeanalizowałem swoją bibliotekę Steam i doszedłem do wniosku ze 90% tytułów w jakie gram mógłbym zagrać na MAC. Wydaje mi się, że MacBook byłby idealnym rozwiązaniem ze względu na swoją mobilność. Od lat jestem użytkownikiem telefonu, tabletu i iPoda od Apple i wydaje mi się, że odnalazłbym się w jabłkowej rzeczywistości. Mam jednak kilka pytań.

Karty graficzne w Macbookach wydają się słabe. Jestem graczem w World of Tanks i mój DELL (http://laptopy.benchmark.pl/test-laptopa/dell-inspiron-n5110-q15r.html) ledwo radzi sobie na najniższych ustawieniach graficznych. Czy na MAC będę mógł grać w miarę komfortowo ?

Jak wygląda sprawa temperatur ?

Jakiego Maca polecacie w mojej sytuacji? ( do wydania ok 5000)

A może jest laptop z Windowsem który spełnia moje wymagania ?



#laptopy #macbook #kupujzwykopem #wot #apple
  • 23