Wpis z mikrobloga

Historia z #blablacar.

Zaoferowałem przejazd na tym serwisie z wsi T do miasta P przez B i G.
W opisie zaznaczyłem iż nie robię objazdu, jedyna możliwość odbioru pasażerów to na wytyczonej trasie, na parkingach, markierach, przystankach komunikacji miejskich lub podobnych większych i oświetlonych miejscach.
Dostałem telefon od BardzoMiłejPani iż chciałaby zabrać się z mną z miasta B do P z tym iż koniecznie przed godziną 18:00 chciała być w mieście P.

Rozmowa wyglądała tak: (B)ardzoMiłejPani, (J)a:
Dzwoni telefon... odbieram....
B: Chciałabym zarezerwować miejsce. Będe czekać na przystanku przy ulicy #!$%@? 1.
J: Dzień dobry szanowną Panią, rozumiem iż Pani dzwoni z BlaBlaCar czy tak?
B: Chciałabym być w mieście P przed godziną 19:00 bo mam: jakaś nazwę wypowiedziała
Myślę sobie: ?!?!!?!?!
W tym momencie moja ukochana mama spytała się mnie coś na temat mojego wozidełka i powiedziałem:
J: Tak nie ma problemu (jednoczesnie i i do BardzoMiłejPani i do mojej mamy.
B: Dobrze w takim razie do usłyszenia (JEB słuchawką)
J: Słuchamm... Bip bip...

Myślę sobie ##!$%@?

Co za typiara, no to jest chyba jakaś Xenna czy #!$%@? wie co. Matka widząc moją twarz jak jak azbest spytała sie: Co sie stało sie a ja odpowiedziawszy iż jakaś bardzo miła Pani będzie z mną jechać z B do P i nie wiem czy dobrze postąpiłem... w pewnym momencie chciałem do tej typiary oddzwonić i powiedzieć iż nie dam rady bo coś tam z samochodem ale nie będą cipką i pojadę z nią.

No to w trase...

Wyjazd z mojego miejsca startowego był o godzinie 14:30 a czas przejazdu średnio wychodzi nie całe 3 godziny i 30 minut czyli w mieście P jestem o godzinie 18:00 jazdą nie przekraczającą wymogi bezpieczeństwa drogowego. Z mojego miasta zabrałem jeszcze mojego kumpla i jego (F)reindgirl.

Ogólnie plan taki:
Miasto | Godzina przybicia
T | 14:30
B | 15:25 zostawiam F i zabieram B oraz Pawła
G | 16:20
P | 18:00

Na pustych i prostych drogach mogę spokojnie zapieprzać 100 kilometrów na godzinę na moim zajebistym budziku nie spalając za dużo wody z baku w moim aucie. Jechałem w niedziele. A jak to była w niedziele prawie zawsze można spotkać niedzielnych kierowców w większych miastach. Ale to co ja widziałem przerosło możliwe wszystkie moje oczekiwania.. To co ruskie kamerki pokazały światu przy tym wyczynowcu to naprawdę nic. Idiota jechał swoim wypucowanym do konstrukcji pojazdu po swym rodzinnym mieście istną kosmiczną prędkością nie przekraczającą 20 km/h. Na dodatek spotkało mnie takie szczęście iż #!$%@?ł się jakiś dostawczak czy inna firma kurierska na jakiś niedokończony dzwig i cały przeciwległy pas był zablokowany co spowodowało ruchem cyklicznym. Suma sumarów jechałem za tym idiotą dobre 40 minut przez całą #!$%@? w miescine B gdzie miałem odebrać BardzoMiłąPanią. Pajac prawie spowodował aż 4 wypadki. Bałem się go wyprzedzić bo nawet o takim czymś jak kierunkowskaz nie słyszał. #!$%@? skręcając z każdego skrzyżowania w prawo wjeżdżał na przeciwny pas ruchu. Myślą chyba że jest tirem a to było coś al'a Tico tylko ze z mordą Fiata Multipli i motorem gówno-wozu. Cały plan poszedł w #!$%@?. Między czasie zadzwoniłem do BardzoMiłejPani i rozmowa wygłądała tak:
J: Witam Panią serdecznie. Przepraszam najmocniej ale na drodze pojawiła się sytuacja która...
B: Ale miałeś byc już na miejscu! Czekam tutaj na ciebie już od 5 minut.
J: (Myśle. Za jakie grzechy?!) Przepraszam iż Pani przeszkodziłem ale trochę się spóznię więc prosze uzbroić się w cierpliwość.
B: Jak tak ma wyglądać Pana trasa to ja dziękuje.
#tylewygrac !!!!!!!!!!!!!!
J: Jeżeli Pani sobie życzy to niech tak będzie.
....
B: Nie nie ja poczekam na Pana tylko proszę sie pospieszyć(JEB słuchawką)
#mirki ... #!$%@? no... brak mi słow...
J: Co za kobieta...

Kolega słysząc obok powiedział tyko jedno: Jak będzie ładna to wywieziemy ją w #!$%@? do lasu i nauczymy szacunku i cierpliwości ładując męskość w jej pipe..
J: Chyba ty. Ja ją w ogóle patykiem nie tknę a siedzisko to chyba będę musiał po niej spalić.

Zostawiliśmy Freindgirl zostałem tylko ja i moj kumpel.

Wpisuje w #yanosik adresa aby dojechać do BardzoMiłejPani, patrze... 10 minut objazdu... myślę sobie: Czy ją #!$%@?ło #!$%@? do reszty?! A moj (K)umpel: #!$%@? człowieku olej ją ciepłym moczem i jedziemy bez niej.
J: Ja ją nie tknę ale solidna firma z mnie i ją wezme ale tylko do samochodu...

Telefon w łapska i mowie iż za kilka minut będę (jest godzina 16:10) Spóźnienie w...
B: Ale jakto?! Mamy być przed 18:00 w P!!!! Dre ryja az kolega siedząc na miejscu pasazera słyszał jak by stała obok.
J: Proszę sie uspokoić i się nie denerwować, zdązymy. Trasa jest mi znana więc nie ma co się nie stresować:
B: JEB SŁUCHAWKĄ.

Mózg kompletnie #!$%@? ale co tam jade w to bagno bezczeluści i poniżenia ludzkiego.... zero litości... zero człowieczeństwa... po trupach do celu...

Godzina 16:25.
J: Dzień dobry Panią, przepraszam za spóznienie ale jak Pani mówiłem...
B: Jedziemy, spoznie się!!!
Mina moja i kolegi ...
J: Będziemy odbierać jeszcze jedną osobe z miasta B.
B: ALE JAK TAK MOŻNA?! NO SPOZNIMY SIE! JEDZIEMY BEZ NIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ludzie... no... ludzie...
J: Jeżeli Pani to przeszkadza to możemy faktycznie zmienić trasę i Pani miejsce docelowe. Odebrałem Panią to i...
B: Jedz!
J: Proszę szanowną Panią, przepraszam jeszcze raz za spoznienie ale jeżeli odebrałem Panią to i musze odebrać wszystkich!
B: Dobrze, proszę jechać...

Cierpliwości...

Ominę cześć z odebraniem Pawła z miasta B.

Trasa przed miastem P. Na zegarze godzina 17:20. W trasie nadrobiłem #!$%@?ąc dość sporo i wyprzedzając.

Obwodnica... pusto w #!$%@?... dusz 4 na pokładzie... a nie sory 3 bo nie wiem czy BardzoMiłaPani ma dusze... do miasta P pozostało 10~15 minut.

B: Czy my naprawdę zdązymy? Nie chce się spóznic?(słyszałem to chyba #!$%@? z 81372378952 razy )
J: Tak zdążymy. Będziemy o koło 17:40 w P.
B: Czy to jest maksymalna prędkośc tego pojazdu?
W tym #!$%@? momencie pusciły mi nerwy i cały zewnętrzny spokój poszedł w #!$%@? a ja jej prawie tak:
J: Słuchaj kobieto, #!$%@? ile mogę, wyprzedzałem #!$%@? na 3, wioze z sobą nie znane mi osoby, nie mam zamiaru aby ktoś ciebie skrobał ani nikogo innego gdy ja prowadzę więc zamknij morde, siedz i #!$%@? czekaj az zawioze twoje dupsko pod wskazane miejsce....
Cisza....

Wychodząc z samochodu o godzinie 17:42 oraz po 5 minutach gdy ją zostawiłem dostałem sms'a czy mam jakieś plany na dzisiejszy wieczór.

Napisałem jej: Chyba #!$%@?ło Ciebie głupia idiotko.

#opowiadanie #historia #coolstory

Jak chcecie mam do niej numer;

ps. sory za brak interpunkcji, ide jeść obiad. Jak wrócę tl;dr.
  • 25
  • Odpowiedz
Chyba #!$%@?ło Ciebie głupia idiotko.


@DivideByZero: co to za składnia? :P
A co do historii, to i tak długo wytrzymałeś. Jak można być tak upierdliwym i niemiłym? Tym bardziej dla kogoś, kogo się nie zna, a kto robi ci przysługę!

  • Odpowiedz
Słuchaj kobieto, #!$%@? ile mogę, wyprzedzałem #!$%@? na 3, wioze z sobą nie znane mi osoby, nie mam zamiaru aby ktoś ciebie skrobał ani nikogo innego gdy ja prowadzę więc zamknij morde, siedz i #!$%@? czekaj az zawioze twoje dupsko pod wskazane miejsce

dostałem sms'a czy mam jakieś plany na dzisiejszy wieczór


@DivideByZero: pewnie spodobała jej się Twoja stanowczość #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
@DivideByZero: Chyba trochę przesadzasz, sam jej powiedziałeś, że zdążysz być na miejscu przed osiemnastą (co prawda mówiłeś to komuś innemu, ale potem nie zweryfikowałeś i nie oddzwoniłeś do niej że jednak nie), babka pewnie miała ważne spotkanie i denerwowała się twoim spóźnieniem, a ten tekst o ładowaniu męskości... Gimbaza już skończona?
  • Odpowiedz
@DivideByZero: Po przeczytaniu całego tekstu od razu pomyślałem jak większość mirków,czyli że chciała na ruchanko się ustawić, ale chwilę później przyszło mi do głowy czy np. nie chciała Cie zwabić w jakieś miejsce by np. jej fagas obił Ci twarz lub coś w tym stylu. Skoro 4/10 to nie ma co wyciągać ptaka xD
  • Odpowiedz
@JestemPsem: są pewne granice :)
@Monopson: skoczna z wyróżnieniem, i należe tych z 16,4k osób co zarabiają przyzwoicie. A teraz, wyjdź.
@reptalian: 4/10 tak jak wyżej pisałem...
@tamowsky: nie umawiam sie z pasażerkami z blabla a wiele chciało. Zwłaszcza te #rozowepaski na 1~2 roku studiów. Mają mój numer tela, wiedzą jak wyglądam, jakie auto posiadam oraz jakie mam zainteresowania. Jestem dla takich osób mega uprzejmy i życzliwy(w życiu
  • Odpowiedz