Wpis z mikrobloga

Rękawiczki z tej aukcji. Niby dostałem jakiś numer, ale żaden z rejestratorów nie był w stanie znaleźć paczki.

Kupione 28.11, wyszło 08.12, przyszło 08.01 (wczoraj).

Rozmiar się zgadza, trochę jednak ciasne jak dla mnie, ale dobrze się rozciągają. Zamek plastikowy, sprzączka metalowa.
Same rękawiczki jak i paczka wydają identyczny zapach jakby weszło się do obuwniczego. Kwestia czasu, choinki zawieszał nie będę. Domyślnie kupione na #rower - kilka osób ostatnio pytało o jakieś rękawiczki na niskie temperatury. Przyjemne w dotyku, trochę jakby gąbka. Generalnie nie mam się do czego przyczepić.

Inne zdjęcia: KLIK

#pokazzakupy #chinskiecuda
Pobierz avangarda - Rękawiczki z tej aukcji. Niby dostałem jakiś numer, ale żaden z rejestrat...
źródło: comment_AMzH62cjFwKDWfil8Ix7ThNEC3itHIRQ.jpg
  • 14
@avangarda: wczoraj też je dostałem, mi także żaden rejestrator nie mógł znaleźć paczki ale dotarła w 27dni, a już miałem disupte zakładać że fałszywy nr przewozowy
@fox92: Mi skośnooki odpisał:

Hello, Friend, i am checking with the shipment company, it need some days to find the parcel, please don't worry.


To już wiedziałem żeby dać sobie siana i czekać.
@Vegio: ja nie mam czasu na te zakładanie kont itp , a potrzebuję termmetr IR(w formie pistoletu z ekranem ) dla dzieciaka , może jak masz chwilę to byś mi zamówił ? (koszty pokryję :)