Wpis z mikrobloga

@diabLEEca: yes yes yes :D
Dodatkowo, ich oświadczenie brzmi bardzo optymistycznie, m.in.

As a note of thanks to our loyal customers, all transactions conducted on Bitstamp through the end of the North American Bitcoin Conference -- January 17th (at 11:59pm UTC) -- will be commission-free.
@PIetwa: Nie, po prostu siedzę cały dzień i odświeżam co chwilę stronę bitstampa, twittera Kodrica i WallObservera na bitcointalk.org. XD Na bitstampie i tak nie mam nawet konta, ale właśnie takiej reakcji rynku się spodziewałam, kiedy tylko coś się ruszy, więc chciałam to widzieć na żywo.
I tak na marginesie: wiedziałam i zareagowałam. ;) Może i niewiele kobiet wie, co to bitcoin, ale jednak jakieś owszem.
@PIetwa: No to gratuluję i cieszę się, że pomogłam. :) Mam nadzieję, że za pół godziny, jak już uruchomią bezprowizyjny handel na stampie, kurs podskoczy dalej i zacznie się jakaś porządna jazda w górę, bo na razie już nieco opadło. :/ Sądząc po bitcointalk i np. wpisach pod tweetami Kodrica, entuzjazm wydaje się być jednak spory, a po przywróceniu stampa pojawi się też trochę pozytywnych artykułów w prasie i wzrost może
@diabLEEca: Zobaczymy jak to sie potoczy, najgorszym wypadkiem bedzie brak reakcji kursu, już lepiej jeśli zacznie spadac bo jest szansa na odbicie z impetem. Wybicie na finexie moim zdaniem było bezsensowne co już sami zrozumieli. Chińczycy raczej na spokojnie podchodzą do sprawy. Moim zdaniem możemy mieć mini pompe spowodowaną bitstampem, co pozwoli na trochę zabawy w short- na odwrócenie trendu spadkowego mid raczej bym nie liczył. Obstawiam korekte long do 70$