Wpis z mikrobloga

Szanowni Cumple spod znaku Wykopu.
Od dwóch dni śledzę gównoburzę wokół @Mike_waw postanowiłem zabrać głoś.

Na początek mały disklajmer, dla stulejarskiej braci:
1. TAK biorę udział w szkoleniach #mike_waw
2. TAK podobają mi się, i mi odpowiadają
3. W żaden sposób nie jestem związany zawodowo, bądź finansowo z #mentalway lub @Mike_waw
4. Na wykopie jestem praktycznie od początku, to moje 3 konto (zawsze wracają ( ͡° ͜ʖ ͡°) , byłem świadkiem wieku gównoburzy i afer.

Przechodząc do meritum.
@Mike_waw jest osobą wyrazistą i o specyficznym sposobie bycia, specyficznym dla kogoś dla kogo emocje są czymś wstydliwym i z którymi się kryje. Taka osoba nie do końca jest w stanie zrozumieć charakteru wypowiedzi lub dawki emocjonalnej w tych wypowiedziach, bądź emocjonalnej inspiracji. Przy bliższym poznaniu Michała od razu widzimy wyrazistość jego poglądów i idei, nie jest osobą pływającą, oferującą odpowiedzi jakich oczekuje słuchacz, aby się przymilić lecz wali z mostu co myśli.

Nie ukrywajmy na wykopie jest kółko wzajemnej adoracji, liżące się po jajcach.
W ogóle ostatnio zchanowienie Wykopu wraz z chanmową jest masakryczne. Do czego równacie, do #karachan 'a?
Dobrze wszyscy wiemy, że na pewno wykopowicze mają kogoś na sumieniu (chociażby podejrzenia swego czasu o rozpowszechnianie słynnego filmiku ze #strzegom ia, a później: "ja tylko Wykopałem...")

I teraz łącząc tematy, przychodzi gościu i robi #rozdajo z zajebistymi kubkami (dodam, że neutralnymi, z fajną ideą wyleczenia z raka, który toczy nas co dzień do koła), na których dodatkowo będzie nick osoby wygrywającej. Nie widziałem jeszcze tak atrakcyjnego #rozdajo nawet @SOLGAZ rozdaje kubki z logiem swojej firmy. A wy zachowujecie się jak stado pieniaczy bez kultury.

Macie do dyspozycji takie narzędzia jak #czarnolisto jak blokowanie tagu którego nie chcecie oglądać. Po #!$%@? za przeproszeniem drążycie temat. Dodajcie na blokowane listy i nic nie widzicie, a nie ból tyłka. Ja się zastanawiam, czy w realnym życiu też się tak zachowujecie? Jestem pewien, że w prawdziwym życiu często nie macie nawet odwagi odezwać się w obronie swojego interesu. Oczywiście nie chodzi mi o merytoryczną dyskusję z @Mike_waw, ale o obelgi, wyzwiska i skupianie się na personalnych atakach.

Najśmieszniejsze, że Michał w ogóle nie forsuje żadnej sprzedaży. Ja wiem dodatkowo, że jest źródłem ciekawych informacji i na wyciągnięcie ręki macie gościa, który np. spotkał się z Sir Richardem Bransonem na jego prywatnej wyspie.

Dlaczego to piszę? Z dwóch powodów, po 1. niesprawiedliwie zaszufladkowaliście @Mike_waw jako jakiegoś twórcę #mlm gdzie jest właścicielem firmy szkoleniowej, z dziedziny miękkich szkoleń podnoszących zdolności interpersonalne. Po 2. ktoś przychodzi daje wam coś praktycznie za darmo, a wy zachowujecie się jak debile.

Kończąc już, jak was dupa boli to zachęcam do korzystania z narzędzi jakie #wykop oferuje. I mam nadzieję, że #michalwawrzyniak nadal będzie mirkował, i z czasem będzie to dla niego równie ważna platforma do komunikacji z fanami jak FB.

Dla tych, którzy chcą zobaczyć jak @Mike_waw zachowuje się podczas rozmowy w realu polecam link:
http://youtu.be/jiNiNXolUIw

To tyle, dobrej nocy wszystkim.
  • 38
@pozmu: no właśnie dobrze, ale dlaczego tutaj to robią? Nikt do randomowego gościa nie podchodzi na ulicy i mówi "- Pedał jesteś z pędzlem na głowie".


@Administrat0r: Ej, no nie, ja bym ludzi od pedałów nie wyzywała, ale gdybym zobaczyła na ulicy kogoś w takich obsranych pampersach, to bym chyba umarła ze śmiechu. XD Może nie uwierzysz, ale nigdy nie widziałam czegoś takiego na żywo, może jednak ludzie w mojej
Pobierz
źródło: comment_YuxvYVTlokvI1FblDiiOBUxIHoKuDP8B.jpg
@Administrat0r: Zbierając plusy promuje swój post, trafia on na pierwszą stronę "gorących", więcej osób o nim słyszy i może ktoś z tych osób zapłaci za jego szkolenia lub kupi książkę. Tak to działa. Też mógłbym promować swoją firmę na wykopie z "rozdajo" wartym 50zł, ale uważam, że byłoby to trochę niesmaczne.
@kobiaszu:

"No sorry ale to brzmi jak wpis w dziale "o mnie" na pierwszym lepszym blogu. Zazwyczaj ta szczerość polega na tym, że wyzwiesz od kretynów kogoś w internecie. Jak chcesz przyrównywać do porównaj się z osobami typu Cejrowski i nagle okazuje się, że wypadasz blado.


Ja się do nikogo nie porównuję :) co do @Mike_waw jeżeli znasz trochę scenę rozwoju osobistego w Polsce to masz Mateusza Grzesiaka, który zawsze mówi
@rzep: to pytanie, dlaczego uważasz to za niesmaczne? To rzecz gustu, wg. mnie niesmaczne to puścić bąka na imieninach cioci. Zwróć uwagę, że on wszedł na wykop z otwartą przyłbicą jako on, a nie jakiś anon co robił by wrzutki w stylu, a jest taki Wawrzyniak i on jest zajebisty. Robi to w uczciwy i jasny sposób w swoim imieniu. Wg. mnie to rzecz gustu, wg. Ciebie to niesmaczne, wg. mnie
@diabLEEca: powiem Ci jak u mnie. Ja mam bardzo daleko przesunięty próg tolerancji (tzn. dużo dalej niż #4konserwy ) od standardu, ktoś kto ubiera się nieszablonowo, bądź inaczej niż szary standard - częściej wzbudza moją reakcję pozytywną tzn. uśmiechnę się, zagadam itp. @Mike_waw ma inny styl.

Nie za bardzo rozumiem Ciebie, czy jak na ulicy zobaczysz białe kozaczki, to drzesz się za dziewczyną, "Tej, suko, ale jesteś #!$%@?." czy tak wygląda
@kazoo: w realu rozmawia się z nim mniej więcej tak jak na tym nagraniu, zachowuje się tam tak jak naturalnie. Tzn. wiadomo, że odpowiada na pytania, ale ma taki styl rozmowy. Dlatego tak opisałem.

Co do wzajemnej adoracji. Ja pod wpisem o kubkach nie zauważyłem żadnych fanów, wstrzymałem się nawet z komentowaniem, żeby nie zostać posądzonym. Dopiero w tym osobnym wpisie umieściłem moje zdanie.
Nie widziałem tam zlotu fanów.
Nie za bardzo rozumiem Ciebie, czy jak na ulicy zobaczysz białe kozaczki, to drzesz się za dziewczyną, "Tej, suko, ale jesteś #!$%@?." czy tak wygląda Twoja kultura osobista? Czy to, że nie widzisz realnie tej osoby, wiesz, że nie dostaniesz w papę wyzwala w Tobie takie reakcje?


@Administrat0r: Niczego nie zrozumiałeś. Toż pisałam, że nikogo nie wyzywam, tylko się śmieję, bo to naturalna reakcja - i śmieję się tak samo w
@diabLEEca: szybko pisałem, miało być tak:
Oryginał: Nie za bardzo rozumiem Ciebie, czy jak na ulicy zobaczysz białe kozaczki, to drzesz się za dziewczyną, "Tej, suko, ale jesteś #!$%@?."

Powinno być: Nie za bardzo rozumiem Ciebie, przecież jak zobaczysz na ulicy białe kozaczki, to nie drzesz się za dziewczyną, "Tej, suko, ale jesteś #!$%@?."
@Administrat0r: Nie, nie byłoby lepiej, nadal byłoby to żałosne. Chce zaistnieć na mirko, to wypadałoby zrobić to jakimiś fajnymi postami (patrz @SOLGAZ). A jeśli już chce robić "rozdajo" to niech przynajmniej potraktuje to poważnie, bo wielu prywatnych użytkowników dawało nagrody znacznie większej wartości nie mając w tym wcale interesu na zarobek.
Ale @rzep przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś, ja z tego co piszesz, wnioskuję, że wg. Ciebie najlepiej po prostu jakby @Mike_waw w ogóle nie był na Wykopie :) więc cokolwiek by nie zrobił to zawsze będzie źle :)

Przecież on dodaje posty, #rozdajo w jego wykonaniu to kolejny post.
Dodatkowo ja nie znajduję przesłanek, żeby nie traktował tego poważnie. Ten co wygra otrzyma kubek wg. jego zapewnień ma go otrzymać. Zweryfikujemy
Nie za bardzo rozumiem Ciebie, przecież jak zobaczysz na ulicy białe kozaczki, to nie drzesz się za dziewczyną, "Tej, suko, ale jesteś #!$%@?."


@Administrat0r: No to przecież w internecie też się nie drę - chyba że ktoś zaczyna obrażać innych i twierdzi przy tym, że to, co robi, jest zajebiste, kiedy jest po prostu tanie i poniżej wszelkiej krytyki - vide Twój guru. Nie wiem, dlaczego zakładasz, że wszyscy mają rozdwojenie
@diabLEEca: rosół mi stygnie i schabowy z pyrkami i surówką :) więc będę się streszczał. Zacznę od tego, że wg. wykopków to był przekręt z tym pierwszym filmem, a ja Ci powiem, że nie był. Film w ogóle dodałem ja, podesłałem linka do @Mike_waw na FB i on to umieścił u siebie na FB. Fani pozakładali konta i stąd było tyle zielonek. Wielokrotnie to userzy zgłaszali, ale administracja/moderacja nie usunęła tego
@Administrat0r: Może być na wykopie, ale jeśli chce go wykorzystywać jako platformę do promocji swojego biznesu, to niech albo robi to z jajem (patrz SOLGAZ), albo niech wykupi reklamę (Blablacar), albo niech zainwestuje trochę w te rozdawanie.

W innym wypadku, niech się nie dziwi, że ludzie uważają za żałosne próbę marketingu na zdobycie subów i popularności za parę kubków o marnej wartości.