Wpis z mikrobloga

Zakończenie akcji #kubek #zakazstekania :) - jak wspominam we filmie, dziś jest ważny dzień - 23 finał WOŚP - skupiamy się na wysyłaniu pozytywnego światła, a nie prania brudów. Dodatkowo żeby (mega spodobał mi się Wasz Wykopowy tekst, biorę go na swoje eventy!) gównoburzy przez tydzień nie kręcić, dziś losujemy all i zamykamy temat.

Jako, że @UkradliMiPuzzIe okazała się przebywać w Holandii, to wybrała inny gift, a Wam przekazała swój kubencjusz. ( ) więc jest Was piękna 7-mka.

Gratulujemy! Prześlijcie nam proszę na priva swoje namiary do wysyłki, oraz CO chcecie mieć na kubku DODATKOWO wydrukowane.

1# @mojwa
2# @GrabkaMan
3# @ITMake
4# @Felonious_Gru
5# @kkurczakk
6# @Infantor
7# @easy_to_go

Pozostałym dzięki wielkie za fajną zabawę. Jak Wam przypasuje to co publikuje to zapraszam do sensownej dyskusji ;), a jak nie, to wiadomo - odsubować to klik (). Dziękuje tym bardziej każdemu i każdej z Was, którzy plusowali sensowne komentarze i mieli jednak odwagę coś pozytywnego napisać!

Wiem, że część z Was jak pisałem wyżej, nie ma ochoty uczestniczyć w przepychance, więc również spokojnie - z takimi gierkami miałem do czynienia w latach 90' gdy dzieci biły się na IRCu, więc easy dajemy radę i w końcu to zamierzona akcja, zbierania syfu do książki o Hejterach (ale za słowa wsparcia dziękujemy!).

PS: Hejterów ze skarbówki zapraszamy do nas do Mentalway HQ, żeby zerknąć w protokół losowania, regulamin oraz formę wybierania wygranych :P.

(tak Hejterzy WYGRALIŚCIE, bo nie mamy ochoty Was więcej czytać.
TAK moi mili, powyżej to czysta bzdura, ale wiadomo co później przeczytamy - więc oni sobie wkręcą to co zawsze, a nas nie interesuje pranie brudów przez cały przyszły tydzień).


#wosp #rozdajo #kubek #zakazstekania
Mikewaw - Zakończenie akcji #kubek #zakazstekania :) - jak wspominam we filmie, dziś ...
  • 59
@easy_to_go: możemy poszaleć z grafiką (krzywe), w końcu jesteś wybrany z wybranych :)

Pisz jednak z tym na priva, bo będzie łatwiej to później namierzyć - w komentarzach gdzie zaraz ból dupy i wiatr za oknem rozpęta się hejteroimprezka, nie będziemy przecież szukać igły w stogu siana.