Wpis z mikrobloga

Dostałem taką oto wiadomość od nieznajomej "niewiasty" na fb:

Dzień Dobry. Czy ma pan ochotę na znajomość , że mną. Poznamy się. Mam nadzieje , że nie uzna to pan za wielki nietakt jak sądzą o tym niektórzy, jeśli dziewczyna pierwsza napisze. Mam na imię Ewa. Wcześniej nie wchodziłam na profil bo nie miałam czasu. Skupiałam się na nauce i pisaniu pracy magisterskiej . Skończyłam studia informacja naukowa i bibliotekoznawstwo na uniwersytecie wrocławskim. Obronilam juz pracę magisterską Mam teraz wolny czas i szukam fajnego uczciwego chłopaka, gdyz moj zegar biologiczny tyka. Aktualnie nie pracxuje choc poszukuje pracy. Poskładalam wszedzie cv dp biblioteki po biurach mac donaldzie ale przyjmuja tylko po znajomosci i nic nie ma . A pan czy pracuje czy studiuje. W wolnych chwilach slucham radia eski ogladam filmy i serialer tj. Klan, M jak Miłość , Na Dobre i na złe, programy rozrywkowe, jezdze z mama na działkę , ogladam sport, rozwiazuje krzyzowki. A jakie są Pana zainteresowania . Ma Pan gg to poklikamy i kiedy mozna zastać .Ja jestem popoludniami. Pozdrawiam


#!$%@? nie będę, nie podlinkuje do profilu, ale laska zmiażdżyła system.


#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #tfwnobf #przegryw #facebook
  • 113
  • Odpowiedz
@tomix: Zastanawiałeś się co spowodowało, że do ciebie napisała? Macie jakichś wspólnych znajomych czy wybrała imię, wpisała w szukajke i jesteś jednym ze szczęśliwców? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomix: po sensie wypowiedzi wywnioskowałem, że w tekście znajduje się kilka pytań, zastanawia mnie fakt dlaczego po żadnym z nich nie ma postawionego znaku zapytania (pytajnika)?
  • Odpowiedz
Mam nadzieje , że nie uzna to pan za wielki nietakt


@tomix: Miałem tak tępę dziewczynę, uszy krwawiły przez 4 lata. Teraz już lżej na duszy...
  • Odpowiedz
@NuGuns: No smutne bo to dziewczyna, jak takie same rzeczy pojawiały się ze stulejarzami to zawsze było tylko "jajajaja kek lol top bk z przegrywa xD"
  • Odpowiedz
@Sarpens: @guitarrox: @Rabusek: @krytykujacy_zrzeda: @Bonetti: jest i odpowiedź:

Przepraszam że cię uraziłam. Nie zauważyłam spacji bo się spieszyłam żeby napisać do ciebie

@Mikster: @hakuna_matata: pojęcia nie mam czemu akurat akurat ja stałem się tym szczęśliwcem. nie no fajnie i ogólnie miło, ale ten kupon na szczęście to chciałbym wykorzystać akurat na totka. a tak przepadł :D nie mamy żadnych wspólnych znajomych. profil ma zupełnie publiczny,
  • Odpowiedz
-2/10


@tomix: ona może to czytać, napisała do Ciebie, bo jej się spodobałeś, a Ty piszesz, że nie chcesz jej, bo jest brzydka. każdy ma swoje ideały i zasady i oczywiście możesz tak myśleć i robić, ale wypadałoby być na tyle dojrzałym, żeby zachować to wszytko dla siebie. Po co o tym w ogóle piszesz? Żeby inni się śmiali (z niej)? Żeby poczuć się lepiej? Nie chcę być złośliwa, zrzędliwa, czy
  • Odpowiedz
@Viviane77: @jerzy110992: nie, nie jestem gimbusem. ale jakie ma to znaczenie czy śmiejemy się z niej, czy śmialibyśmy się z Ciebie gdybyś to Ty byłą nadawczynią tej wiadomości skoro nie wiadomo o kogo chodzi? cóż z tego, że będzie to Twoja najlepsza koleżanka skoro nie będziesz o tym wiedzieć ani Ty, ani ona na 99%. wyluzuj troszeczkę. poza tym pisanie "nie, sorry, brzydka jesteś" wprost za Twoją sugestią niż śmieszne
  • Odpowiedz
@tomix: ja po prostu myślę, że skoro ta dziewczyna Cię nie interesuje, to powinieneś ją zignorować i zachować wszystko dla siebie. Rozumiem, że ktoś dzieli się tym, co się dzieje w jego życiu prywatnym, ale nie popieram tego, by to dzielenie było związane z wyśmiewaniem kogoś. Z resztą z tego, co napisałeś, to myślę, że jej nie znasz i nie wiesz, jaka ona jest. Nie każda dziewczyna jest uwodzicielką z filmów,
  • Odpowiedz
@tomix: jak wpisałem cała wiadomość w google to wyskoczył mi post z zasilaczem impulsowym, #!$%@? akurat potrzebowałem takiego zasilacza, dzięki cumplu
  • Odpowiedz
@sztilq: url or didn't happen!
@Viviane77: nie mówię, że nie masz racji. wiele zachowań z wykopu nie ma żadnego związku z morlanością. jednak nikt jej żadnej krzywdy nie robi. profilu nie podam, zdjęć nie pokażę. jeszcze raz - wyluzuj ;)
  • Odpowiedz