Wpis z mikrobloga

Siema nocna. Macie jakieś hobby? Ja nie potrafię sobie znaleźć, wszystko czego tknę zostawiam po max 2 miesiącach. Próbowałem już wielu rzeczy grałem na instrumentach, na komputerze w jakieś gierki, piłem piwka z Kopyra, nawet kupiłem chłodnice do produkcji piwa(chciałem cały sprzęt kupić i ważyć piwo ale niestety mi się znudziło i zostałem z samą chłodnica). No oprócz tego to miałem akwarium i chciałem hodować pająki, ale też zakończyło się jedynie na kupnie faunaboxa. ...itd. Nic mnie nie pochłonęło na tyle. by zostać przy tym na dłużej. Dużą część mojego życia marnotrawię w internetach oglądając śmieszne filmiki, albo dokumenty o kosmosie. Chciałbym ten czas jakoś lepiej wykorzystać, rozwijając się, zdobywać nowe umiejętności i wykorzystać potencjał drzemiący we mnie. Opiszcie swoje hobby, zajęcie, ciekawe pasje. Szukam inspiracji.
#przegryw
  • 50
@Wymazz: no to może na początek filmiki o inspiracji w internecie skoro to tak lubisz. Mogą dać kopa rożne: Mateusze Grzesiaki, Nicki Vuicice czy inne waryjaty. Mowię serio. Ja sam jak sie do czegoś zabieram to najpierw przez pół roku ostrożnie, robię to ale bez szału więcej czasu poświęcając na obczajenie tematu, poczynanie i naukę. Moje pasje to sport: bieganie i trening siłowy co 2/3 dzień, granie na gitarze i komponowanie
@Baciok: Naoglądałem się już tych Grzesiaków, mentalistów i innych kołczów. Ze sportem też eksperymentowałem. Jakoś nie jara mnie to. Chciałbym robić coś co nie tylko sprawia mi frajdę ale i jakieś profity daje.
@Fjuczer: xD Ten temat też już przerabiałem, niedawno chciałem właśnie kupić jakiś samochód i Alfa 147, po lifcie mi w oko wpadła. Bylem przez pewien czas napalony na tą ślicznotkę, nawet zrobiłem konto na alfaholicy ;D
@
@winoapacz: Trochę tak, gdyby się jeszcze dało jakoś zarobić na tym ;p
@Jsb_: Chciałem kiedyś hodować jeże, ale policzyłem sobie ile czasu trzeba przeznaczyć na taka hodowle to stwierdziłem, że chyba jednak nie. ;)
@czarna_teczka: Gitara wciągnęła mnie na jakieś 2 miesiące. Nauczyłem się podstaw i mi sie znudziło, czasem wracam do niej i gram jakieś Dżemy jak popije z kolegami. ;p Z instrumentów to jeszcze był keyboard i werbel, trochę akordeon. Z rzeczy, które wymieniłeś to 3 ostatnie opcje są mi najbliższe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No chciałem teleskop kupić nawet, nadal to rozważam. Problem w tym, że nie dość, to dosyć droga zabawa to jeszcze trzeba mieć warunki odpowiednie.
@Wymazz: To może wykłady TED?

Spokojnie sobie kiedyś znajdziesz.
Jest duży plus Twojej sytuacji. Zobacz ile, że już spróbowałeś. Te 2 miesiące często wystarczą by wiedzieć co w trawie piszczy co zdecydowania pomaga choćby w przypadku rozmów z ludźmi.
@Wymazz: Wszyscy będą ci wciskać że skakanie z kwiatka na kwiatek jeśli chodzi o zainteresowania i hobby to zło wcielone i bedziesz jack of all trades, master of none. Nie przejmuj się czymś takim i jeśli masz na coś ochotę to brnij w to dopóki trzyma cię zajawka. Ważne, żebyś ze wszystkiego z czym się dotniesz coś wyniósł. Prędzej czy później się przyda albo odnajdziesz w tym powołanie
@Wymazz: Co ty #!$%@? jakieś kołcze oglądasz w poszukiwaniu hobby? Po co im szekle do kabzy naganiasz, skąd oni mieliby wiedzieć co lubisz? Próbuj do skutku. Taniec, śpiew, rysunek - prówbowałeś?
@Wymazz: BJJ czyli brazylijskie jiu jitsu - Sztuka walki w parterze takie połączenie zapasów, sambo, oraz judo. Nie ma tam uderzeń jest tam tylko siłowanie się, powalanie przeciwnika, a na koniec próba doprowadzenia do poddania przeciwnika. Sztuka ta jest stosowana w MMA jako część parteru. Jak chcesz więcej info to daj znać chętnie Ci opowiem więcej
@Enzo_Molinari: No ja od czasu do czasu kupie sobie jakas dobra ipe. Bardzo lubie sprawdzac nowosci na rynku, gdyby jeszcze tylko to piwo zamiast 10, kosztowalo 4 zł....
@sereckone: do zabawy z grafika trzeba miec talent artystyczny, ja nawet czytelnie pisać nie potrafie.
@arctix: Oferta na powaznie? Pisz na pw.
@Wymazz: Moje studia ( ͡° ͜ʖ ͡°), książki, rower, bieganie, siłka, lotnictwo, gry, historia, szeroko pojęta nauka, muzyka, pisanie, kręcenie filmów...

Panie, żeby mieć jedno zainteresowanie/hobby, to chyba trzeba być z lekka autystycznym.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wymazz: tak jak Ty ma pewnie 98% społeczeństwa*, ludzie ci nie mają chęci do rozwoju więc nie będą w niczym wybitni, prawdopodobnie nic wielkiego w życiu nie osiągną, ot będą sobie żyć, jedni na wyższym inni na niższym poziomie. Te pozostałe 2% to ludzie którym się chce, są w czymś dobrzy, zakładają firmy, mają świetną pracę, rozwijają się, pozostawią po sobie konkretny dorobek. Twój wybór w której grupie będziesz.