Wpis z mikrobloga

1. Twierdź, że informację o danej sprawie można przeczytać na oficjalnych stronach rządowych (chociaż nikt poza tobą ich tam nie widział).
2. Nie chciej podać linka i odpowiadaj głupimi odzywkami na prośby o niego.

Poniżej najbardziej żałosna dyskusja w jakiej miałem (wątpliwą) przyjemność brać udział w przeciągu mojej kilkuletniej obecności na stronie z śmiesznymi obrazkami wykop peel.

W tym akurat przypadku nie ma ani "nowych", ani "faktów". Jest kampania wyborcza, na poczet której pisowskie media wygrzebały starocia sprzed kilku lat. Przy czym żadne rewelacyjne odkrycie to nie jest. Nic, o czym nie można byłoby przeczytać na oficjalnych stronach rządowych.

Widzę, że jesteś w temacie. Daj linka do jakiegoś oficjalnego dokumentu rządowego w którym opisują zamiar sprzedania lasów aby uzyskać pieniądze na odszkodowania.

Sam sobie poszukaj. Jesteś mocno zaangażowany w sprawę, na okrągło wykopujesz znaleziska o tym samym, walczysz tutaj z cenzurą - a jak się okazuje, nie wiesz o co tak naprawdę chodzi. Znajdziesz spokojnie. Mi to zajęło pięć minut.

Jak twierdzisz, że masz linki to je daj. A nie pisz "sam sobie znajdź". Bo to oznacza, że ich tak naprawdę nie masz.


Przecież napisałem, że są. A ja nie kłamię (przeciwieństwie do pisowskich periodyków, których jesteś namiętnym czytelnikiem). Zachęcam cię ponownie do samodzielnych poszukiwań.

A po co ci jednozdaniowa informacja z trzeciej ręki, skoro wszystko na ten temat możesz znaleźć na stronach w domenie gov.pl?

To daj linka!

Znajdziesz sam, zdolny jesteś.


http://www.wykop.pl/link/2347774/#comment-25817234

#neuropa, tak bardzo merytoryczna, tak bardzo wysoki poziom dyskusji...

#4konserwy #antyneuropa #bekazlewactwa #lewackalogika #shitwykopsays #oswiadczenie #polityka
  • 16
Komorowski wystawia polskie lasy na Allegro, a uzyskaną ze sprzedaży kwotę wysyła przelewem do Izraela.


@John_Finn: No i projekt tej ustawy potwierdził te plany. Chociaż głównym beneficjentem byliby raczej obecni obywatele USA i Niemiec, Izraela dopiero w dalszej kolejności.
@John_Finn:

Art.28. W ustawie z dnia 28 września 1991 roku o lasach (Dz. U. z 2005 r. Nr

45, poz. 435 z późn.zm.) w art. 58 po ust. 3 dodaje się ust. 4 w brzmieniu:

„4.Środki funduszu leśnego, o których mowa w art. 57 ust. 1 pkt 1 przeznacza

się również na cele związane z realizacją ustawy o zadośćuczynieniu z tytułu krzywd

doznanych w wyniku procesów nacjonalizacyjnych w latach 1944 –