Wpis z mikrobloga

#wrc #kubica #monte #rajdy #cebula

Niestety, muszę to z siebie wyrzucić, jak widzę to co się #!$%@? w komentarzach na yt/fb to aż mnie nosi, ja rozumiem że można się oburzyć, bo wiadomo sytuacja jest co najmniej dziwna i nie powinna mieć miejsca. Ale jak czytam niektóre komentarze serbixów i karyn łamanym angielskim polegające głównie na wyzwiskach to aż mi wstyd.

w relacji SS11/12 pokazali Roberta przez jakieś 6 sekund, "i co teras?" będzie wielki bunt że tak krótko? mój Robert miał być pokazany przez pół relacji? ludzie opanujcie się, mam dziwne wrażenie że niektórzy byli by zadowoleni gdyby oficjalny profil WRC zmienił nazwę na WRC KUBICA & OTHERS

po za tym liczcie się z tym że kontrakty zobowiązują, a Pirelli dopiero wchodzi do WRC, proponuję uderzać do nich, bo to w ich interesie leżą relacje z wyczynów Roberta. Jak na razie wrzucili jeden filmik o przygotowaniach na swoim kanale motoryzacyjnym.
  • 2
@infidel92: Jeśli PR-owcy WRC uważają, że jest ok pomijanie Kubicy w ten sposób, to niech piszą otwarcie: materiał reklamowy! I loga sponsorów przed każdym filmikiem. Jeśli istnieje kontrakt, który mówi, że materiały filmowe wrzucane przez WRC mają za zadanie promować Michelin i wesołą kompanię, to dla mnie jest to skandal.
@raggan: Skandal z tego powodu był o ile się nie mylę na początku 2013 roku, kiedy to Red Bull Media House przejęło prawa do promowania WRC, do dzisiejszego dnia nic się nie zmieniło. Przeciwko samej akcji nic nie mam, ale nie sądzę że ujadanie łamaną angielszczyzną i przeklinanie na oficjalnych forach pomoże, niestety część która potrafi cokolwiek napisać jest skutecznie pomijana przez krzykaczy, według mnie to Pirelli powinno wziąć sprawy w