Wpis z mikrobloga

@niedzviadek: no dobra ale po czym wnioskujesz? czas poświęcony na jedną pracę? elastyczność w tworzeniu? bo ta scena wydaje się być dopracowana na tip top i nie wygląda jakby świadczyła o niedoborze umiejętności.
@mcjposp: Dzięki za miłe słowa, chyba za dużo czasu spędzam ostatnio na behance i oglądaniu prac topowych grafików 3D :) znaczy tak, jestem zadowolony ze sceny bo jest lepsza od poprzednich scen ale zawsze staram się szlifować do perfekcji rzeczy za które się zabieram :)
Czas wykonania nie jest tragiczny ponieważ (bez renderingu) wyniósł on jakieś 14-16h.
@niedzviadek: Mi zawsze przy każdej pracy brakowało jakichś umiejętności i każdą przerywałem zaczynając inną by doszlifować konkretne zagadnienie. W ten sposób nie udało mi się skończyć żadnej z prac.
Co do sceny to resztę mieszkania też budowałeś czy zostawiłeś otwartą scenę? Zastanawia mnie zawsze jak rozwiązane jest oświetlenie przy renderach pomieszczeń
@mcjposp: Też tak czasem mam, że brakuje pewnych umiejętności i o ile znajdę jakieś tutki to się ich uczę. Ale czasem tutków brak (wciąż do Cinemy, a zwłaszcza do vrayforc4d jest ich bardzo mało) a przekopywanie forów w poszukiwanie skrawków informacji które trzeba poskładać bywa wkurzające. Ale coś trzeba robić :D
Tak z ciekawości w czym robiłeś swoje prace?

Salon po prawej stronie(widać kawałeczek komody) zbudowałem w oddzielnej scenie. Po wykonaniu