Wpis z mikrobloga

@Iudex: tylko dwójka! To stacja, która nie jest w stanie mnie znudzić. Uśpić czasem, ale nie zanudzić. I bez reklam. #trujka to sraka już od dawna. Też mają mały zestaw utworów, które wałkują do porzygu (inny niż rmf czy zet ale równie irytujący) BTW pamiętam jak w okolicach 2005 liczyliśmy w pracy ile razy w ciągu 8h puszczą "Rower" Janerki (wtedy wielki hit)... 5 razy na 8h. A kilka lat temu
@maal: Dziwne, rzadko kiedy trafiam na sytuację żeby słuchać w ciągu dnia 2x tę samą piosenkę. Wyjątkiem jest ta jedna, która jest puszczana co godzinę w ramach piosenki dnia. Oczywiście część kawałków jest puszczanych częściej niż inne, ale nie zdecydowałbym się na stwierdzenie, że leci w kółko to samo zwłaszcza jak masz np. Niedźwiecki - Baron - Mann&Gacek i wszyscy słuchają czego innego.
@Iudex: Nie rezygnowałbym całkowicie z Trójki - jakoś koło dziesiątej wieczorem często zaczynają się fajne audycje.
Zresztą niektóre audycje dzienne (Trzy Wymiary Gitary, Akademia Rozrywki, W Tonacji Trójki) też są całkiem dobre.
Wystarczy mieć "mute" pod ręką żeby wyciszać reklamy i da się żyć.

Oczywiście nie neguję występowania kretyńskich reklam (sąsiedzi się pewnie dziwią dlaczego regularnie co godzinę zaczynam rzucać #!$%@?...), zbyt częstego powtarzania niektórych utworów oraz obniżenia poziomu muzyki prezentowanej
Owszem, nie jest idealnie, często nawet nie jest dobrze, ale w wylewanych żółciach starajmy się trzymać faktów.

Mam #!$%@? dość reklam środków do pipy

@Iudex: Są jeszcze te reklamy? Wydaje mi się, że od paru miesięcy nie słyszałem, chyba, że już się automatycznie na nie blokuję.

W dobie radia internetowego ktoś słucha tego chłamu?

@windows8: Ja bardzo lubię to, że "żywy człowiek" mówi do mnie i tworzy dla mnie audycję,