Wpis z mikrobloga

Tak a propos bo w gorących widziałem wpis o grubych (z fotką jak niżej) i drugi z pytaniem "jak to można mieć różowe 3/10 i mniej". Tak się składa, że pukłem kilka razy tego typu pannę (no aż taka masywna jak na fotce nie była, góra 3/4 tej ale i tak sporo) so Ask Me Anything :D a tak na poważnie to pewnie zaraz ktoś zapyta: masz ty rozum i godność i wgl dlaczego więc odpowiadam:
- lubie #rozowepaski niemal od A do Z ;) nie wybrzydzam, kręcą mnie odchyłki od normy
- ta konkretna była nawet interesująca, wesoła choć z kompleksami (no nic dziwnego przy takiej masie)
- raz się żyje ;)

I jakie wnioski?
- połowa pozycji odpada, podniesienie nóg na moje ramiona niemal nie do wykonania, a po bożemu jakbym pływał na łózku wodnym, jeździec - chyba dla szaleńców
+ na plus widok od tyłu, jak nie jest już chorobliwie otyła i ma jeszcze kształty to od tyłu widok jest świetny, dobijanie do końca też spoko, niestety to chyba jedyny plus
- i tutaj coś czego wcześniej się nie spodziewałem: przy takich gabarytach miałem wrażenie, że jestem mały, krótki a ona mnie pochłania i jeszcze miejsce zostaje ;( Przekraczam normy europejskie więc bez dramatu ale przy takiej lasce to masakra.. chyba trzeba mieć murzyńskiego pythonga i to z tych największych... do kolan... więc nie mając nigdy kompleksów w temacie można się nagle nabawić...

#bekazgrubasow #seks #seksy
źródło: comment_MQVpe3jQaAa3nZC8hIAiablO4m3Nv4RC.jpg
  • 13
@LorneMalvo: Ciekawe spostrzeżenia. Dobrze, że ktoś przetestował za mnie i ja nie muszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do obrazka: "prawdziwa kobieta powinna mieć krągłości tu i tam" - ta, krągłości, a nie kolejne fałdy tłuszczu. Wmawianie głupot i usprawiedliwianie niezdrowego odżywiania powinno być zabronione jakimiś przepisami.
@LorneMalvo: Ale jak jest fajna, to w życiu się odnajdzie. Ja znam takie co są i grube i #!$%@?. Czasem się zastanawiam, dlaczego one nie starają się chociaż być fajne, bo urodą to na pewno nikogo nie rozkochają...