Wpis z mikrobloga

@paranoidandroid: mam pro z tym dyskiem i powiem tak ze masz kolo 100 ba starcie, do dokumentow i ogolnej pracy wystarcza spokojnie, bo to nie windows ze jak ma 3gb wolnego miejsca to juz muli i krzyczy zeby zwolnic miejsce, ale wszelkie multimedia trzymam na zewnetrznym, i tak jak przedmowcy mowili tylko z 8gb ramu i bedzie spoko maszynka. Najtaniej bedzie w saturnie/media markt a i jeszcze stowke powinienes stargowac ;)
@paranoidandroid: Mam dokładnie takiego samego i polecam...czas pracy baterii, waga, niewielkie wymiary i szybkość działania - to naprawdę poważne atuty. Pewnie zaleje Ciebie jakaś fala hejtu, że możesz przecież kupić sobie za te pinendze cokolwiek innego, ale wybór należy do Ciebie a ja ze swojej strony polecam.
@paranoidandroid: sam z siebie sie nie przytnie ale jak za rok/dwa/piec bedzie nowa wersja systemu, wiecej bajerow i szybsze programy to beda zuzywac wiecej ramu (a nie ma opcji zeby potem dolozyc bo jest lutowana na plycie glownej) MBP juz sa 8 i 16gb sprzedawane wiec i w air 4 niedlugo wypadnie z konfiguracji