Wpis z mikrobloga

@Werkaaa: A jaka średnica kulki? Tzn. są standardowe 3, ale niektórzy producenci, np pentel w hybrid gel gripach ma 0.6mm, co jest już inne, a standardowe to 0.5mm, czyli cienkopiszące, 0.7mm czyli taka najbardziej klasyczna grubość linii i 1.0mm, nie wiem jak tym można pisać, chyba nadaje się tylko do zeszytów a4. Mi najbardziej odpowiada 0.7mm, a Tobie?
@Werkaaa: Piloty robią najlepsze artykuły piśmiennicze na świecie(moim zdaniem). Frixiony nie są jakieś super, ale wyglądają bardzo ładnie, no i są wymazywalne, to duży plus. Sam mam wiele pilotów, jeden z japonii sprowadzany, Dr.Grip 0.5mm, najlepszy ołówek automatyczny znany ludzkości. A na codzień czym piszesz?
@Werkaaa: Sorry za jakość, ale tak się zrobiło, wszystkie zrobiłem sam, oprócz białego, a tak to wszyściutko składane i skręcane z części normalnych długopisów, używajac własnej kreatywności, modyfikacji innych penspinnerów i własnej inwencji, taki długopis musi być w miarę ciężki (11-20g) i waga musi być rozłożona na końcach, a środek ciężkości powinien się skupiać na środku długopisu. Ładne, co? :>
Dzexon - @Werkaaa: Sorry za jakość, ale tak się zrobiło, wszystkie zrobiłem sam, opró...

źródło: comment_1hmxpA6S23pJfsp83iGXyHWKznVZfWMg.jpg

Pobierz