Wpis z mikrobloga

@mrgallar: @jarbi: @michal_: gdzie można dobrze i tanio zjeść w centrum, gdzie najlepiej na piwo iść, jak się przyjeżdża samochodem to czy rzeczywiście parkingi P+R są najlepsze. W jakie dni jest najbardziej luźno. Co polecacie zwiedzić na dwudniowej wycieczce :) dzięki z góry
@hikarukimura: Obiad w centrum: Haveleska Koruna na ulicy Havelskiej(pomiędzy placem Wacława a starym rynkiem), nie próbuj tam mówić łamanym czeskim tylko mów po polsku, tam je tak dużo polaków, że się nie ma z tym problemu. Na wejściu dostajesz kartkę gdzie zapisują co jadłeś i płacisz przy wyjściu. Za knedliczki z gulaszem i piwem wychodzi około 16zł. Co do piwa to jeśli chcesz spróbować najsłynniejszych to polecam "u Fleku" i "u
@hikarukimura: Obiad zdecydowanie nie w centrum przynajmniej taka moja opinia (chociaż akurat Havelska Koruna droga nie jest) :D Ja od siebie polecam uhoudku (uhoudku.websnadno.cz) na Žižkově, cenowo nawet może być troche taniej niż w knajpie polecanej przez kolege, a turystów dużo mniej. Piwko to tak jak mówi kolega @michal_ ; parkingi P+R to napewno dobra opcja, ja kiedyś nie wiedziałem o ich istnieniu, jedyny bezpłatny parking jaki znałem względnie blisko Žižkova