Wpis z mikrobloga

Mój młodszy brat dostał wezwanie do #wku standardowo żeby tradycji stało się za dosc jako pierworodny opowiedziałem ma czego to nie będą robić na komisji. Hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°). W piątek rano mnie budzi. @aknochaco zaspałę na komisję. (,) no i cały weekend się chłopak bał ze go policja zgarnię na 48h czy coś. W poniedziałek (dzisiaj) leci się szybko wstawić i to ogarnąć. Pytanie do was mirasy. Ktoś coś takiego miał ze się nie wstawił? Jakieś konsekwencje? #bratnieogarniazycia #wku #wojna #tylkonocna
  • 13
@aknochaco: Ja poszedłem do WKU, ale nie skończyłem procesu oceniania, bo po prostu wróciłem do domu. Zadzwonili do mnie po miesiącu, że się nie wstawiłem i grozili mi bagietami i sztumem jakbym się nie wstawił do powiatu. Urzędnik miał do mnie pretensje, że komisja musiała się jeszcze raz wstawić, a ja na pełnej wyjebce olałem go i wziąłem po prostu swoją książeczkę wojskową i poszedłem. Tyle chłodu ( ͡° ͜
@aknochaco: do mnie nie dotarla informacja (dowiedzialem sie jak bylo po jablkach, zadzownilem do urzedu gminy i tyle)wiec poszedlem rok pozniej, pan kapitan mnie zapytal czemu nie bylem w zeszlym roku to powiedzialem co i jak i powiedzial ze dobrze ze do UG zadzwoilem i zadnej lipy nie mialem z tego powodu

w ogole u nas na wsi typ sie uchyla juz 3-4 rok a bagiety sie nim nie interesuja