Wpis z mikrobloga

Krótkie pytanie.

Co to za wytyczne dotarły do propagandzistów #ruchnarodowy, że ostatnio (ok. tygodnia) cały internet zalewają sprawami syryjskimi (gdzie #ukraina spadła o jakieś 30%, polskie - oprócz spraw kopalni i kampanii prezydenckiej - prawie zerowe)?

Już pomijając, że tam (Syria) nie mamy interesów, które możnaby oblegać w takim natężeniu jakie ma miejsce ostatnio w ich wykonaniu. Czyżby wykłady propagandzisty rosyjskiego - Piskorskiego z Korwinem - podziałały na doktrynę i działaczy RN? W końcu to oni głównie ostatnio bardzo mocno się interesują geopolitycznymi interesami Rosji, które dla nas nie mają znaczenia.
#4konserwy #polityka #syria
internetowyjanusz - Krótkie pytanie.

Co to za wytyczne dotarły do propagandzistów ...

źródło: comment_1lv74Eb5DwdqqRctirT85LjVGbFkCpeV.jpg

Pobierz
  • 8
@internetowyjanusz: Na początku wspominasz, że to krótkie pytanie ;)
Narodowcy mają trochę inne spojrzenie na sytuacje w Syrii i w ogóle na Bliskim Wschodzie niż 90% polskich polityków i taki sam procent polskich mediów. Niestety wasalna postawa wobec USA wymusza na nas zachowanie neutralności wobec np. pomocy w odbudowie zniszczonego kraju (zysk polskich firm), lub nawiązanie bliższej współpracy gospodarczej z Iranem (np. tańsza ropa). To irytujące że nie wykorzystujemy takich okazji,
@internetowyjanusz: Rozumiem że masz inny pogląd na sprawy Syryjskie? ja jestem chrześcijaninem :)
Miło że mnie tak oceniasz ale RN ma sporo braków na które nie mam wpływu. Piszę artykuły i prowadzę stronę o CAŁYM Bliskim Wschodzie ;) Wskaż mi którzy narodowcy powielają dużo czasu na ten temat. To jest moje prywatne zainteresowanie a nie "przykaz z góry" bo do RN nie należę.