Wpis z mikrobloga

Dlaczego Bitcoin będzie wynalazkiem większej klasy niż sam internet Here's why bitcoin will be bigger than the internet

Najbardziej podoba mi się przytoczone tam hiszpańskie powiedzenie:

when a genius points at the moon, a fool looks at the finger

To jest to co zauważam wokoło a szczególnie na tym forum.

#btc #bitcoin #kryptowaluty
Pobierz
źródło: comment_ehzrPzy3kXwkzDMxpEB4smqji3EOYGWD.jpg
  • 13
@pawlo74: kopanie coraz mniej się opłaca, więc kopacze będą rezygnować, waluta cały czas jest #!$%@? nie stabilna, więc też szkoda bawić się w to poza nielegalnymi płatnościami i chęcią zyskania na frajerach, odchodzenie kopaczy od waluty spowoduje trudności w realizowaniu transakcji (które od kopaczy zależą), będzie się sztucznie zawyżać wartość kopania, do wartości, w której przestanie mieć to sens, kopanie się zatrzyma, transakcje się zamrożą, cała kasa zainwestowana w biznes też
zgłoś się za 10 lat, kto nie miał racji publikuje fotkę swojej dupy


@noekid: popieram,

Czyli nie wiesz dlaczego już się nie opłaca zwykłemu Kowalskiemu kopać

Dla tych co nie wiedzą nie opłaca się kopać tylko dlatego że kopią teraz firmy z potężnym kapitałem i zarabiają miliony dolarów nawet przy tak niskim kursie jak teraz. Opłacać im się będzie jak kurs będzie dużo niższy.

odchodzenie kopaczy od waluty spowoduje ...


@
@diabLEEca: @McGravier: @noekid: chwila przemyśleń i właśnie wpadłem na coś ( ͡º ͜ʖ͡º) zróbmy coś, żeby obniżyć kurs Bitcoina jeszcze bardziej, żeby pozbyć się tych gigantów, którzy teraz kopią a wtedy nam się znowu będzie opłacać !

Powoli zaczyna do mnie dochodzić fakt, że tak samo jak nie pozbędziemy się tych gigantów tak samo nie będzie już nam się opłacać kopać a co za
kopanie coraz mniej się opłaca, więc kopacze będą rezygnować, waluta cały czas jest #!$%@? nie stabilna, więc też szkoda bawić się w to poza nielegalnymi płatnościami i chęcią zyskania na frajerach, odchodzenie kopaczy od waluty spowoduje trudności w realizowaniu transakcji (które od kopaczy zależą), będzie się sztucznie zawyżać wartość kopania, do wartości, w której przestanie mieć to sens, kopanie się zatrzyma, transakcje się zamrożą, cała kasa zainwestowana w biznes też ;]

tak