Wpis z mikrobloga

przeczytałem to (tłumok vision net work) i se pomyślalem: jebnę. jebłem:

„Przywódcy Niemiec, Francji, Ukrainy i Rosji uzgodnili w Mińsku porozumienie w sprawie Ukrainy”

czytaj:

F. "latać" Hollender dowiedział się o istnieniu Ukrainy, potrafi też przy pomocy palca i mapy pokazać gdzie ta (....eee... Ukri...a-ęn..a..)? się znajduje

– poinformował prezydent Rosji Władimir Putin.

czytaj: obserwując to le plus meilleurs żenua pomyślał "jaja kak u biereta"

Rozejm między siłami ukraińskimi a prorosyjskimi separatystami ma obowiązywać od północy z soboty na niedzielę.

czytaj:
jak tylko ci dekownicy rozjadą się po swoich camp- bazach zaczynamy zabawę abarot

„Uzgodniono też wycofanie ciężkiej artylerii.

No dobra, po kolejnej awanturze uczynionej przez wściekłą matkę, po tym jak jej "bobasiek" oberwał kamulcem postanawiamy co następuje: zmienić należy wagę kamieni używanych do proc, tak aby górna granica wagi wynosiła max 8 g

Ponadto Ukraina powinna przeprowadzić reformę konstytucyjną, by szanować prawa ludności na wschodzie Ukrainy” – oświadczył prezydent Rosji.

czytaj

Zajebiście mi te jajca wychodzą, zroibię sobie jeszcze

czytaj

będziemy exterrminwać wsiech , co nam w łapy po wpadali

– oświadczył Ukrainy Petro Poroszenko. Dodał również, że uzgodniono „rychłe uwolnienie ukraińskiej pilotki Nadii Sawczenko”.

czytaj

ględził jakiś wasal o wyglądzie pół nmoskiewskiej, pół berlińskiej pros...eee... pani kobiety nie mającekj w zwyczaju bycia powolną dla "ciężkiego"prowadzenia się
  • Odpowiedz