Wpis z mikrobloga

@strzelamdospodni: Witajcie Mirki!

Czasem jest tak, że wpada się na idiotyczny #pomyslnabiznes . Czy kiedykolwiek spróbowaliście go zrealizować? My tak… Założyliśmy markę odzieżową Bullets Clothing. Działamy w prosty sposób- robimy zniszczone jeansy, ale zamiast małych chińskich rączek w fabrykach do dyspozycji mamy naprawdę niezły arsenał . Piła łańcuchowa, kalasznikov, rottweiler, ogień, fajerwerki to niektóre z naszych narzędzi pracy. Jednym słowem chcemy #masakrowac #jeansy jak #korwin #lewactwo czy też #zus składkami młode firmy jak nasza.

Dopiero zaczynamy ale już dostajemy masę wsparcia od wszystkich. Naszym celem jest #europa i cały #swiat

Co Wy na to?
#ubierajsiezwykopem #bulletsclothing #jeans #niszczenie #startup #modameska #modadamska #polityka
strzelamdospodni - @strzelamdospodni: Witajcie Mirki!

Czasem jest tak, że wpada si...

źródło: comment_mhLQbUzEU1XlHT81NDqbcLQks3sTevjW.jpg

Pobierz
  • 21
@strzelamdospodni: ja bym nie nosił, bo nie trafiają w mój gust, ale propsuję za pomysł i chęci do realizacji :) Powodzenia dla was, róbcie miliony, nakręcajcie polską gospodarkę i wygrywajcie życie! :)

Skąd macie kałasznikowa? Tez chce :D
jak ktoś chce to mogę mu takie spodnie załatwić za darmo, pierwszy lepszy kosz na ubrania(na każdym osiedlu przynajmniej 1) ewentualnie do 10zł w każdym lumpeksie, a dziury możecie zrobić sobie sami. Dawno nie widziałem tak idiotycznego pomysłu na ubrania