Wpis z mikrobloga

@Pustulka: akurat co do miejsca to się zbytnio nie przejmuje, wszystkie dane trzymane są na lokalnych dyskach zewnętrznych - w domu jak i w pracy. Bardziej ciekawi mnie czy jest to hiper okazja czy wyprzedaż starego modelu ?
@SUQ-MADIQ:

Myślisz że jest sens kupić zewnętrzny na tb?

Na TB nie, wystarczy na USB 3.0, przynajmniej ja uważam, że nie warto im aż tyle płacić.

Czy lepiej uzbierać na ultradrogie pcie i wymienić?

Szukać na ebayach i alledrogo czasami można wyrwać w dobrej kwocie 512.
@gromusek:
Jeżeli ci dysk wystarczy to jest ok, na alledrogo można wyrwać troszkę taniej sprowadzane z USA, chyba, że jest ci potrzebna faktura vat,
@gromusek:
Jeżeli ci zależy na czasie na baterii to w sumie mógłbyś zaczekać na early 2015 w którym powinno być gdzie plus 2h na broadwellach, chyba, że apple przesunie premierę na inny okres, ale biorąc pod uwagę, że wyszły Dell E7450, Elitebook 840 G2 i Thinkpad T450s to raczej nie jest to w ich interesie.
@gromusek:
Jeżeli nie zależy tobie na większym dysku to nie ma sensu, różnice w wydajności są zbyt małe pomiędzy procesorami. Jeżeli nie jest tobie niezbędny osx to możesz jeszcze rozważyć trójkę, którą przedstawiłem wyżej, bo to jest bezpośrednia konkurencja tego macbooka.