Wpis z mikrobloga

Wczoraj stałem się właścicielem kamery SJCAM SJ5000, w bliższej jak i dalszej przyszłości mam zamiar nagrać kilka filmów testujących owe urządzenie.
Na pewno pojawią się filmy nagrywane pod wodą, na desce snowboardowej, rowerze, z samochodu i pewnie wiele innych nagrań.
Jeżeli macie jakieś pytania służę pomocą.

#sjcam #sj4000 #sj5000 #sj6000 #gopro #chinskiecuda #kamery #bestsolution.tv
wilkor - Wczoraj stałem się właścicielem kamery SJCAM SJ5000, w bliższej jak i dalsze...

źródło: comment_Y0Q3oqH6b7zr3ZFkjPDpro9YWS0BGmUm.jpg

Pobierz
  • 20
@wilkor: testuj, testuj.
1. Jakość dźwięku - głównie chodzi mi o jazdę na rowerze. Słychać coś więcej niż wiatr?
2. Czas pracy na baterii oraz długość filmu jaki można nagrać. Pamięć wewnętrzna/wbudowana?
@Oude_Geuze: podłączę się testowałem na SJ5000+
1. mam film tylko z motocykla :) https://www.youtube.com/watch?v=4P8nbvWIAQ0
2. moja ok 65-70 min ciągłego nagrywania na jednej baterii

pamięci wew. nie posiada max 32GB,ale rzuciłem do mojej kartę 64GB Adata i działa ale po formatowaniu specjalnym programem dla kamer DOD
1 godzina nagrań zajmuje 1H 9,41GB, filmik 5 min 880MB.

@mokkasyn: lepiej brzmi "nabyłem drogą kupna"( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sspiderr: Kupiona w polskim sklepie online, ponieważ zależało mi na gwarancji (24 miesiące).

Dokładne ceny:
- kamera 619 zł
- ładowarka + bateria 55 zł
- bateria 29 zł
- monopod 50cm z adapterem 44 zł

- łącznie 747 zł
@niemiec15: Żałuję że nie mam motocykla, ale może coś w lato... ;p Na filmie słychać dziwne trzaski, coś jak w starym radiu (nie mówię o pędzie wiatru), zawsze takie coś się pojawia ? Bo przyznam szczerze że dość irytujące.
@wiktor Z tymi dźwiękami to jeszcze testuje ale to chyba problem gdy ustawisz głośność nagrywania na 100%. Domyślnie jest ustawione na 80% i wtedy jest lepiej. Zobacz na swojej i wolaj. Chociaż plus ma inne bebechy trochę.