Wpis z mikrobloga

Polecam Birdmna. Ja wiem że dużo osób już o tym wspominało. Ja wiem. I przeczytacie że "z realizacyjnego punktu jest to prawdziwy majstersztyk, wrażenie robi niemal wszystko: praca kamery, inscenizacja, logistyka, ścieżka dźwiękowa wykorzystująca jedynie perkusję" - tak, nic dodać, nic ująć. Ale warto. Zaznaczam tylko że trzeba być wypoczętym bo inaczej, film się "dłuży". Polecam
#film
Pobierz ColdMary6100 - Polecam Birdmna. Ja wiem że dużo osób już o tym wspominało. Ja wiem. I...
źródło: comment_a0yL3f7zTjeH3Wj2PwVaPgg0fZ3DW9kJ.jpg
  • 26
dlatego, ja podchodziłam do niego dwa razy. Za pierwszym się nie udało bo byłam zbyt zmęczona

@ColdMary6100: Myślę, że gdyby film był naprawdę taki dobry, żeby go aż polecać innym, to niezależnie od stopnia zmęczenia byś go nie wyłączyła. Ja byłam wypoczęta, a jednak uznałam, że nie warto dłużej marnować na to czasu - pierwszy raz w tym roku wyłączyłam film w trakcie. Po obejrzanych 20 minutach film zaliczam do gatunku,
@ColdMary6100: Jak dla mnie "Birdman" jest odkryciem roku i jednym z najlepszych filmów jakie ostatnio widziałem. Tak bardzo na mnie zadziałało tylko "Wielkie Piękno" Sorrentino prawie rok temu. Zdecydowanie 11/10, świetna gra aktorska. W pierwszej połowie Norton miał łatwiejszą rolę, bardzo charaktrystyczną kreacja aktora, utalentowanego #!$%@? nonkonformisty itd. dlatego wbiła się w pamięć. Moim zdaniem podzielam opinię krytyków, że Keaton ładnie wypracował swoją przemianę.
@ColdMary6100: Moim zdaniem do obejrzenia, ale bez rewelacji. Zmeczyl mnie fakt ze rezyser juz do bolu smarowal mnie po ryju ta egocentrycznoscia i pretensjonalnym charakterem glownego bohatera, mialem ochote krzyknac w pewnym momencie "dobra, k*rwa juz rozumiem!". Zaniedbany watek corki z ogromnym potencjalem. Co nie zmienia faktu ze produkcja przebija wiekszosc filmow ktore teraz wychodza :). Na plus to co kazdy wspomina - ujecia, praca kamery, udzwiekowienie. Bardzo fajnie ze trafia