Wpis z mikrobloga

Co to sie dzis #!$%@? to nawet ja nie.
Wznowiłem pracę w hotelu, który jest pełen absurdu, dwoch #rozowypasek ktore sa idealnym przykladem myslenia typu #logikarozowychpaskow, goscia, ktory dostal tam prace tylko dzieki temu, ze podczas kampanii wyborczej chodzil z glosnikiem na targowisku, z ktorego lecial glos kandydata, kierownika dzialu, ktory przeklada swoje niespelnione ambicje na synow, ksiegowej ktora nie wie gdzie ma moja umowe i dyrektorki ktora jest alkoholiczka.
Ale to nic, organizujemy zajebiscie duza konferencje, na ktorej maja byc przedstawiciele parlamentu europejskiego i smietanka polskiej polityki. Dostalem polecenie wyslac zaproszenie do prezydenta #slupsk. Wszystko ok mowie juz szykuje imienne zaproszenie dla niego, ale jakie #!$%@? bylo moje zdziwienie jak sobie przypomnialem, ze to #robertbiedron jakie zdziwienie i ekscytacja, a jednoczesnie zniesmaczenie nastapilo jak biuro sie o tym dowiedzialo.
Jesli bedzie uczestniczyc w naszej konferencji zrobie #pokazmorde robiac sobie zdjecie z Robertem Biedroniem

#truestory #takbylo #oswiadczenie
  • 2